7m

7m

hyundai

Bu da erkeğe şiddet!

Edirne'de 36 yaşındaki Elmas Şahin, tartıştığı eski eşi 39 yaşındaki Ertan Sezen'i karnından bıçakladı. Yaralanan Sezen ambulansa hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan Şahin, polise durumunu sorduğu eski eşinin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenince,

Yaşam 29.12.2011, 09:18
Bu da erkeğe şiddet!

Edirne'de 36 yaşındaki Elmas Şahin, tartıştığı eski eşi 39 yaşındaki Ertan Sezen'i karnından bıçakladı. Yaralanan Sezen ambulansa hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan Şahin, polise durumunu sorduğu eski eşinin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenince, "Keşke ölseydi" dedi.

Elmas Şahin ile Ertan Sezen yaklaşık 1 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Ancak boşanmanın ardından Şahin, eski eşinin kendisini rahatsız ettiğini belirterek şikayette bulundu ve polisten koruma istedi. Bir süre sonra da Şahin, tekrar polis merkezine giderek şikayetinden ve koruma talebinden vazgeçtiğini belirtti.

Ardından barışan ve 5 yaşındaki kızları ile birlikte Mithatpaşa Mahallesi İzmir Caddesi üzerindeki tek katlı müstakil evde nikahsız birlikte yaşamaya başlayan çift, bugün saat 18.00 sıralarında tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Elmas Şahin, mutfaktan aldığı meyve bıçağı ile Ertan Sezen'i karnından bıçakladı. Evden dışarı çıkıp yardım isteyen Şahin, çağrılan ambulansla Edirne Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Gözaltına alınan Elmas Şahin ise polislere eski eşinin sağlık durumunu sordu. "Durumu iyi" denilince Şahin'in "Keşke ölseydi" diye söylenmesi dikkat çekti. Eski eşinin kendisine büyü yaptığını iddia eden, akşam da tartıştıklarını söyleyen Elmas Şahin, sorgulanmak üzere Selimiye Polis Merkezi'ne götürüldü.

Hastanede tedavi altına alınan Ertan Sezen'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@