Beyoğlunda bebek katli

Beyoğlu'nda yeni doğmuş bir bebeğin cesedi bir apartmanın aydınlatma boşluğunda bulundu. İddia korkunç; bebek 26 yaşındaki M.E.Ö adlı evli olmayan bir kadına ait ve o kadın doğumdan kısa bir süre sonra bebeği apartman boşluğuna attı. Hastanede tedavi altı

Yaşam 28.11.2012, 21:04
Beyoğlunda bebek katli

Beyoğlu'nda yeni doğmuş bir bebeğin cesedi bir apartmanın aydınlatma boşluğunda bulundu. İddia korkunç; bebek 26 yaşındaki M.E.Ö adlı evli olmayan bir kadına ait ve o kadın doğumdan kısa bir süre sonra bebeği apartman boşluğuna attı. Hastanede tedavi altına alınan kadın polisin de gözaltısında.

Beyoğlu'nda bir apartmanın havalandırma boşluğunda bulunan yeni doğmuş bebeğin, M.E.Ö adlı annesi tarafından doğumdan kısa süre sonra, pencereden atılarak öldürüldüğü ileri sürülüyor. 
 
Olay, Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Sururi Çeşme Sokak 16 numaralı apartmanın 5. katındaki dairede meydana geldi. 
 
ÇAMAŞIR ASMAK İÇİN ÇIKTIĞI BALKONDA BEBEĞİN CESEDİNİ GÖRDÜ
 
Beyoğlu'ndaki apartmanın diğer dairelerinden birinde oturan bir kadın çamaşır asmak için çıktığı balkondan aşağıya baktığında kanlar içinde bir bebek cesedi gördü. Bunun üzerine polise haber verildi ve olay yerine polis geldi. Yeni doğduğu anlaşılan bebeğin cesedi apartman boşluğunda bulundu.
 
Polisin araştırmasından sonra ürkütücü bir iddia çıktı ortaya. 
 
İDDİA : BEBEĞİ ANNESİ DOĞUMDAN SONRA PENCEREDEN ATTI
 
Bebek apartmanın 5. katında oturan biri erkek biri yabancı uyruklu kadın, 2 arkadaşının yaşadığı daireye gelen 26 yaşındaki kadına aitti ve evli olmayan kadın bebeği doğumdan kısa süre sonra pencereden aşağı atmıştı. 
 
GECE SANCILARI TUTMUŞ
 
İddiaya göre M.E.Ö adlı kadının sabaha karşı sancılandı. Arkadaşları hastaneye götürmek için bir taksi çağırmak için harekete geçti. Bu sırada banyoya giren kadın burada bebeğini doğurdu ve onu apartman boşluğuna attı. Kadın, arkadaşlarına da hastaneye gitmeye gerek olmadığını söyledi. 
 
SABAH KORKUNÇ MANZARA ORTAYA ÇIKTI
 
Korkunç gerçek ise sabah çamaşır asmak için balkona çıkan bir kadının, bebek cesedini görmesiyle ortaya çıktı. Tanık o anı şu sözlerle anlattı, "Çamaşır var mı diye sağa sola baktım. Aşağıda bir şey gördüm.
 
Kedi ölüsü zannettim. Baktım duvarda kan da var. Onu görür görmez bağırdım, çığlık attım. Komşular geldi. Cesedin yanında havlu da vardı. Olay bir üst kattaki apartmanda oldu. Orada öğrenciler oturuyordu. Gece 03.30 gibi ayak sesleri duydum. Zannediyorum gece geldiler.
 
Sabah sesleri yoktu. Girdim evlerine siz mi attınız dedim? Uykudalarmış kalktılar. Erkek çıktı. 'Elif abla ne oldu?' dedi bana. Ben de arkada çocuk cesedi var dedim. Sizin tuvaletin camından atılmış. Karşı duvarda da kan izi var. Polisleri aradım. Girip çıkanları tanımıyordum ilk defa gördüm. Polis kadını evden aldı. Genç bir kadındı" 
 
HASTANEDE VE GÖZALTINDA
 
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak müşahade altına alınan kadını polis de takip ediyor. Polisin gözaltı prosedürünü uyguladığı öğrenildi. Bebeğin cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@