banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

'Beni bu yaştan sonra kim kaçırır?'

 MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde, evinden ayrıldıktan sonra 2 gündür haber alınamayan 65 yaşındaki Ayşe Öksiz için yakınları jandarmadan yardım istedi. Herkes merakla başlatılan arama çalışmaların sonucunu beklerken sabah saatlerinde evine dönen Öksiz, "Ben ko

Yaşam 21.10.2012, 09:18
'Beni bu yaştan sonra kim kaçırır?'

 

MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde, evinden ayrıldıktan sonra 2 gündür haber alınamayan 65 yaşındaki Ayşe Öksiz için yakınları jandarmadan yardım istedi. Herkes merakla başlatılan arama çalışmaların sonucunu beklerken sabah saatlerinde evine dönen Öksiz, "Ben komşuya gitmiştim vakit geçirdik, niye heyecanlandınız ki, beni bu yaştan sonra kim kaçırır" dedi.
 
Milas'a bağlı Kısırlar köyünde yaşayan evli ve iki çocuk annesi 65 yaşındaki Ayşe Öksiz, geçen Perşembe günü öğle saatlerinde evinden ayrıldı. Akşam eve dönmeyen Öksiz'in çocukları ve eşi Ahmet Öksiz (72) jandarmaya müracaat ederek yardım istedi. Jandarma köy çevresindeki ormanlık arazide köpeklerle yapama çalışması başlattı. Çalışmalara AKUT'a bağlı bir ekipte destek verdi. Köy hapörlerinden sık sık Öksiz'in kaybolduğuna yönelik anonslar yapılarak köylülerden yardım istendi. Bölgedeki dere yatakları ormanlık alanlar, zeytinlik arazilerde yapılan aramalara Öksiz'in akrabaları da katıldı. Aramaların ikinci gününde Ayşe Öksiz, evine döndü.
 
Eşi ve yakınları Öksiz'i karşılarında görünce mutluklarını gizleyemedi. AKUT ve jandarma ekiplerine açıklama yapan Ayşe Öksiz, "Ben 300 metre ilerideki komşuya yardıma gitmiştim, bu sabah beni aradıklarını onlardan öğrendim hemen geldim. Bu kadar millet beni aramaya mı çıktı? Niye heyecanlandınız. Bu yaştan sonra beni kim kaçırır ki" dedi. 
 
Ayşe Öksiz, jandarma tarafından ifadesini alınmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@