Bengü korumasına ağladı..!

 Özer'in ailesinin cenazede tepki gösterdiği Bengü, önceki gün kaza sonrası yaşadıklarını kaleme aldığı duygu dolu bir mektupla dile getirdi. 'O An' başlıklı mektubunu twitter'da takipçileriyle paylaşan genç şarkıcı yazısında, hastanede ziyaretine koşan t

Yaşam 17.06.2012, 14:55
 Bengü korumasına ağladı..!

 

Özer'in ailesinin cenazede tepki gösterdiği Bengü, önceki gün kaza sonrası yaşadıklarını kaleme aldığı duygu dolu bir mektupla dile getirdi.

 

'O An' başlıklı mektubunu twitter'da takipçileriyle paylaşan genç şarkıcı yazısında, hastanede ziyaretine koşan tüm dostlarına teşekkür ederken, kazada yaşamını yitiren koruması Özer'in ardından duygu dolu satırlar yazdı.

 

İki gün önce hastaneden taburcu olduğunu ve dinlenmeye çekildiği evinde mektubunu yazdığını anlatan Bengü, uzun mektubunun ilk paragrafında önce hayatını kaybeden koruması Ümit Özer'e veda etti.

 

"Acım çok büyük" diyerek söze başlayan Bengü, "Ümit 'i kaybetmenin yarası ve acısı kazada oluşan yaralarımdan çok daha büyük!

 

Dünyada tanıyabileceğiniz en temiz kalpli, en efendi, en yürekli insanlardan biriydi Ümit...Adam gibi adamdı.

 

Bana zarar gelmesini hiç istemezdi; ben de ona...Kardeşimizdi, can yoldaşımızdı. O hep beni korudu; eminim ki onu da sonsuza kadar cennetteki melekler koruyacak.

 

Başımız sağolsun, mekanın cennet olsun, üzerine nurlar yağsın kardeşim..." diyerek duygularını dile getirdi.  

 

Geçirdiği trafik kazasının hayatında bir dönem noktası olduğunu anlatan Bengü, ardından "Bu kazayı yaşamak bir dönüm noktası oldu hayatımda ve bence herkes yaşadığımız o kötü "an" dan birs ürü ders çıkartmıştır.

 

Beni yaralı halimle yere yatırdıklarında ilk düşündüğüm şey veda etmek için daha çok erken olduğuydu. "İyiyim!" dedim hep, çünkü iyi olmalıydım. Daha gitme vakti değildi ve yaşayacak çok "an" vardı... Yaşamayınca bilemiyor insan. Sanki hiç başına gelmeyecek sanıyor... Ama pamuk ipliğine bağlı sanki..." sözleriyle yazısına devam etti.

 

Dostlarına ve sevenlerine hayatın kıymetini bilmelerini tavsiye eden Bengü "Savrulup gidiyoruz hayatta... Bilmiyoruz ki bir saniyeye bakıyor herşey. Bir "an" varız; bir " an" yokuz.. Kıymetini bilin ne olur. Etraftaki tüm güzelliklere açın gözlerinizi. Doya doya yaşayın. Ben öyle yapacağım" derken, sağlık durumuyla ilgili olarak ise "Sağlığımla ilgili çok şükür ki hiçbir sorun yok. Burnumda ufak bir çatlak var ve geçici yaralarım...

 

O yaralara bakıp seviyorum onları .Onlar benim doğumgünümün izleri" şeklindeki satırlarıyla sevenlerine bilgi verdi.  

 

Bengü, mektubunun son bölümlerinde ise tedavi gördüğü hastanedik doktor ve hemşireleriyle, başta sanatçı dostları olmak üzere kendisini yalnız bırakmayan sevenleri ve basın mensunplarına "Öncelikle başta sayın Doç. Dr. Şükrü Yazar ve ekibi olmak üzere tüm Acıbadem Maslak Hastanesi personeline, Şeker Hemşireye, tüm hemşirelere sonsuzdur teşekkürüm!

 

Canım ailem, çalışma dostlarım Allah sizi yanımdan eksik etmesin! Canım dostlarım, Akın'ım... Her saniye şükrettim varlığınıza... Yanıbaşımda dualarınızla saatlerce beklediniz..

 

Bana güç verdiniz.... Siz benim en değerli hazinemsiniz.... Allah hepinizden razı olsun! Koştura koştura hastaneye gelen canım sanatçı dostlarım! Biz ne güzel bir aileyiz! Elimi tuttunuz, saçlarımı sevdiniz; öyle iyi geldiniz ki! Allah hepinizden tek tek razı olsun! Hepinizi çok seviyorum; çok!

 

Çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarım, dostlarım, abilerim, ablalarım... Desteğinize ilginize sonsuz teşekkürler ederim; iyi ki varsınız!

 

Sayın Devlet Büyüklerim... Acı günümde yanımda olduğunuz için sizlere minnettarım... Ve dualarıyla yanımda olan tüm sevenlerim! Allah beni sizlere bağışladı, hiç ayırmasın!" diye yazdığı satırlarıyla teşekkür etti.

 

Ünlü şarkıcı, mektubunu, aynı kazada hayatını kaybeden Ümit Özer için yazdığı " İnanın hayat, dedikleri kadar kısa! Ben yaşadım, gördüm, hissettim... İkinci hayatımı yaşayacağım şimdi! Doya doya, seve seve, hiçbirşeyi ertelemeden! Meleğim ÜMİT beni cennetten izlerken... Allah hepimizi korusun..." şiiriyle noktaladı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
sebatspor 9 yıl önce
İnsanın başına bir şey geldiğinde işte ozaman her şeyin boş olduğunu anlıyoruz.

Hasta olduğumuzda Sağlığımızın en büyük Sermayemiz olduğunu hatırlıyoruz. Asıl zenginliğin o olduğunu..

İnsanız işte. Nankörüz. Hepimiz böyleyiz. O nedenle her gün Allaha Şükretmeli hayatımızda bizden iyileri olduğu kadar bizden zor durumda olanlarıda hatırlamalıyız. Ve elimizden geldiğince onlara yardım edebilmeliyiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@