banner491

Belediye Başkanı hastanede

Trabzon’un Söğütlü Belediye Başkanı Metin Gedikli geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi’nde ameliyat oldu.Gedikli’ye yapılan operasyonda kalp kapakçığı değiştirildi.Gedikli’nin duru

Belediye Başkanı hastanede

Trabzon’un Söğütlü Belediye Başkanı Metin Gedikli geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi’nde ameliyat oldu.

Gedikli’ye yapılan operasyonda kalp kapakçığı değiştirildi.

Gedikli’nin durumunun iyi olduğu ve dostlarının Gedikli’yi yalnız bırakmadığı öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
karsiyanlal
karsiyanlal - 9 yıl Önce

başkanlık bayadır müfettişlerle uğraşıyor... olmayan yatırımlar olmuş gibi gösterildi... para ortalıkta yok , projeler yok ... bu kadar iyi dayandı ... acil şifalar ...

megabay
megabay - 9 yıl Önce

sn.karsiyanlal; Sanırım güncel yönetimden sözetmiyorsunuz, fakat sözleriniz bu şekilde de yorumlanabilir.Şayet hedefiniz güncel yönetimse, bilmenizde fayda var; bu rahatsızlık keyfe keder insanların değil, üstlenmiş olduğu görevi layıkıyla yerine getirmek için ve herşeyin daha güzelini işine yansıtmak için gecesini gündüzüne katan ve koşturan insanlarda daha çok görülür.Yatan,yiyen yada umursamayanlarda değil..!

ahmetbora
ahmetbora - 9 yıl Önce

sayın başkanım duyduk üzüldük. biran önce sağlığına kavuşup görevinin başına dönmen için duacıyız. çok çok geçmiş olsun. selamlar hürmetler. Allaha emanet ol.

banner441

banner494