Bebeğin üzerine süt döküldü

Tunceli'nin Pertek ilçesinde üzerine kaynar süt dökülen iki yaşındaki çocuk, 8. Kolordu Komutanlığı tarafından tahsis edilen askeri helikopter ile Elazığ'dan Erzurum'a sevk edildi.Edinilen bilgiye göre, Tunceli'nin Pertek ilçesinde yaşayan Bulut ailesinin

Yaşam 22.11.2010, 21:17
Bebeğin üzerine süt döküldü

Tunceli'nin Pertek ilçesinde üzerine kaynar süt dökülen iki yaşındaki çocuk, 8. Kolordu Komutanlığı tarafından tahsis edilen askeri helikopter ile Elazığ'dan Erzurum'a sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, Tunceli'nin Pertek ilçesinde yaşayan Bulut ailesinin 2 yaşındaki çocukları Hüseyin Bulut'un üzerine kaynar süt döküldü. Bulut, Pertek'ten gelen ambulansla Fırat Üniversitesi Hastanesine sevk edildi.

Fırat Üniversitesi (FÜ) Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Alpagan Mustafa Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üzerine kaynar süt dökülen iki yaşındaki bebeğin kolunda, sırtında ve bacağının uyluk kısmında 2. derecede yanıklar tespit edildiğini söyledi.

Alpagan, “Bebekte 2. derece yani ciddi yanıklar tespit edildi. Bir de süt olması yanıkları daha derinleştirmiş çünkü süt sudan daha fazla yakıcıdır” diye konuştu.

Bulut bebek daha sonra 8. Kolordu Komutanlığı tarafından tahsis edilen askeri helikopter ile Erzurum'a sevk edildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
ermanalbayrak 9 yıl önce
Çok üzüldüm, bebekler birtanedir ya, Allah acil şifalar etsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@