Beach clubı kundakladılar

 Muğla’nın Bodrum İlçesi Torba Koyu'ndaki beach club’ın bar ve restoran bölümü, kundalama sonucu çıktığı belirlenen yangında kullanılmaz hale geldi. Polis, olayla ilgili araştırma başlattı. Torba Koyu’ndaki, 52 yaşındaki Kadriye Özcan tarafından 4 yıldır

Yaşam 26.09.2012, 19:31
Beach clubı kundakladılar

 

Muğla’nın Bodrum İlçesi Torba Koyu'ndaki beach club’ın bar ve restoran bölümü, kundalama sonucu çıktığı belirlenen yangında kullanılmaz hale geldi. Polis, olayla ilgili araştırma başlattı.
 
Torba Koyu’ndaki, 52 yaşındaki Kadriye Özcan tarafından 4 yıldır işletilen beach clup’ta bugün saat 03.30 sıralarında yangın çıktı. Bar ve restoran bölümünde çıkan yangın, kısa sürede büyüdü. Kundaklama sonucu çıktığı anlaşılan yangın, polis ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. 
 
Sabah geldiğinde işyerinin kundaklandığını öğrenen Özcan, şoke oldu. İşyerini devretmesi için 4 yıldır tehdit aldığını ileri süren Özcan, "En son iki hafta önce tehdit edilen garsonlarım, işi bırakmak zorunda kaldı. Sahile yakın küçük bir işletme olmasına rağmen beach club’ın yeri güzel olduğundan birilerinin gözü vardı. Polise, tehdit aldığım kişilerin ve işyerimi kundaklamalarından şüphelendiğim kişilerin isimlerini verdim. İtfaiye de yangının sabotaj olduğunu söylüyor" dedi. Yaklaşık 15 bin TL’lik hasarı olduğunu belirten Özcan, "Bunlarla beni yıldıramazlar. İşyerimi kimseye devretmeyeceğim" diye konuştu.
 
Olayın ardından şüpheli 4 kişinin ifadelerine başvuran polis, soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@