alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bakkal borcunu kapatamayınca

 Samsun'da 27 yaşındaki Nilgün Y.'nin kolundaki altın bilekliği kurusıkı tabancayla gasp ettiği öne sürülen 34 yaşındaki Muharrem Akman, yakalandı. Akman ifadesinde, "Bakkala ve elden aldığım borçlarım vardı. Borçlarımı ödemek için gasp yaptım" dedi.  Ola

Yaşam 14.04.2012, 14:02
Bakkal borcunu kapatamayınca

 

Samsun'da 27 yaşındaki Nilgün Y.'nin kolundaki altın bilekliği kurusıkı tabancayla gasp ettiği öne sürülen 34 yaşındaki Muharrem Akman, yakalandı. Akman ifadesinde, "Bakkala ve elden aldığım borçlarım vardı. Borçlarımı ödemek için gasp yaptım" dedi. 

 

Olay, İlkadım İlçesi Rasathane Mahallesi'nde 3 gün önce meydana geldi. Nilgün Y., komşu ziyaretinden çıkıp evine giderken Bafra İlçesi'nde bir ekmek fırınında çalışan evli ve 1 çocuk babası Muharrem Akman kadını takibe başladı. Kadın oturduğu apartmana girdiğinde arkasından yanaşan MuharremAkman, Nilgün Y.'nin kafasına kurusıkı tabanca dayayıp zorla asansöre bindirip kolundaki 43 gram ağırlığındaki altın bilekliği alıp kaçtı. Nilgün Y.,polise gidip şikayetçi oldu. 

 

Polis, verilen eşgal doğrultusunda şüpheliyi Bafra İlçesi'nde yakaladı. Nilgün Y. de şüpheliyi teşhis etti. Gözaltına alınan şüpheli, "Borçlarımı ödeyemedim. Gasp ettiğim bilekliği 3 bin 800 TL'ye satttım. Çok pişmanım" dedi. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmanın devam ettiği bildirild


Yorumlar (1)
SEMİH ATİK 10 yıl önce
Hiç gerek yoktu be kardesim. Turkiye 2011 yılında %8 büyüdü. Büyümede dünya 2.siyiz. O büyümeden sana da pay verilirdi elbet. Devlet bankalarını trilyon dolandıranlar kredileri cebe indirenler lüks yaşıyor vatandaşım da 3 bin tl'lik bakkal borcu için yaptığına bak. Sanki senetli borctu icraya konulacaktı. Verirdin bir gün.Hayatini yakmaya deger miydi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@