alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Akyazıcı'nın eşi toprağa verildi

Trabzonspor eski yöneticilerinden Bülent Akyazıcı’nın eşi Ayşen Akyazıcı toprağa verildiTrabzonspor Divan Üyesi Nihat Kasımoğlu'nun kızı, Trabzonspor eski Genel Sekreterlerinden ve ANAP’ın eski il başkanlarından Bülent Akyazıcı'nın önceki gün vefat eden e

Yaşam 15.12.2011, 16:50
Akyazıcı'nın eşi toprağa verildi

Trabzonspor eski yöneticilerinden Bülent Akyazıcı’nın eşi Ayşen Akyazıcı toprağa verildi

Trabzonspor Divan Üyesi Nihat Kasımoğlu'nun kızı, Trabzonspor eski Genel Sekreterlerinden ve ANAP’ın eski il başkanlarından Bülent Akyazıcı'nın önceki gün vefat eden eşi Ayşen Akyazıcı bugün son yolculuğuna uğurlandı.





Merhume Ayşen Akyazıcı bu gün İskenderpaşa Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bostancı’daki aile mezarlığında toprağa verildi.

aysen_akyazici_ic.jpg

Önceki gün hakkın rahmetine kavuşan Ayşen Akyazıcı için düzenlenen cenaze törenine Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, KTÜ Rektörü İbrahim Özen, Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız, siyasi parti ve STÖ temsilcileri, spor, iş, medya ve eğitim camiasının önde gelen isimleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Yorumlar (2)
R.ERBAŞ 10 yıl önce
sevgili kardeşim bülent'e başsağlığı, merhumeye allahtan rahmet dilerim...
yakupaktürk 10 yıl önce
Kurucusu olduğum Muhteşem Kanuni Sultan Süleyman vakfınında bir dönem başkanlığını yapan Ayşen hanıma rahmet diliyorum.ailesine başsağlığı diliyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@