Abramoviç'ten şarap balık keyfi

 TATİL için Muğla’nın Bodrum İlçesi’ni tercih eden, 163 metrelik lüks yatında kalan ve geldiği ilk gün çay- simitle kahvaltı yapan ünlü futbol takımı Chelsea'nin patronu Rus milyarder Roman Abramoviç, bu kez de Gümüşlük'te bir restoranda şarap balık keyfi

Yaşam 28.09.2012, 12:14
Abramoviç'ten şarap balık keyfi

 

TATİL için Muğla’nın Bodrum İlçesi’ni tercih eden, 163 metrelik lüks yatında kalan ve geldiği ilk gün çay- simitle kahvaltı yapan ünlü futbol takımı Chelsea'nin patronu Rus milyarder Roman Abramoviç, bu kez de Gümüşlük'te bir restoranda şarap balık keyfi yaptı.
 
Dünyanın ünlü futbol takımlarından Chelsea'nin patronu ve ünlü Rus milyarder Roman Abramoviç, tatil için geldiği Bodrum'u geziyor. Abramoviç dün akşamüstü tekne ile geldiği Gümüşlük Beldesi'nde ünlülerin de uğrak yeri olan ve Fikret Alphan'ın işlettiği Mimoza Restoran'da yemek yedi. Ukrayna profesyonel futbol liginin takımlarından Metalist Kharkiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Aleksander Yaroslavsky ve yakınları ile restorana gelen Abramoviç'in son derece keyifli olduğu, garsonlarla sık sık şakalaştığı görüldü. Lagos ızgara, ahtapot ve kalamar salatası, midye ve kalamar köftesi yiyen Abramoviç ve yakınlarının şaraf tercihi ise Sarafin Chardoney oldu. Yemeğin ardından Türk kahvesi içip baklava ve dondurmalı irmik helvası da yiyen Abramoviç ve yakınları, 800 dolar hesap ödeyip 100 dolar da bahşiş bıraktıktan sonra restoran çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Abramoviç ve yakınları yemeğin ardından üzerinde helikopteri de bulunan lüks 'Eclipse' yatına döndü.
 
Abramoviç'in, helikopteri ile Gökova koylarının üzerinde uçtuğu, bol bol fotoğraf ve görüntü çektiği öğrenildi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@