banner491

9 kadını öldürüp börek yaptılar

'Nüfusu azaltarak dünyayı rahatlatmayı' hedefleyen bir tarikatın üyeleri 9 genç kadını öldürüp cesetlerini komşulara yedirdiler.   Brezilya, tüyler ürperten bir seri cinayet skandalıyla çalkalanıyor. 50 yaşındaki Jorge Silveria, eşi 51 yaşındaki Isobel Si

9 kadını öldürüp börek yaptılar

'Nüfusu azaltarak dünyayı rahatlatmayı' hedefleyen bir tarikatın üyeleri 9 genç kadını öldürüp cesetlerini komşulara yedirdiler.  

 Brezilya, tüyler ürperten bir seri cinayet skandalıyla çalkalanıyor.

 50 yaşındaki Jorge Silveria, eşi 51 yaşındaki Isobel Silveria ve metresi Bruna da Silva, 9 genç kadını öldürmekle suçlanıyor.

Üçlünün, 'dünya nüfusunu azaltarak insanlığa katkıda bulunmak' amacıyla bu cinayetleri işleyen bir nevi tarikat oldukları iddia ediliyor.

Cinayetleri asıl ilginç kılansa, söz konusu genç kadınların cesetlerine uygulanan ürkütücü işlem.

 Brezilya medyasının 'Yamyam Çetesi' olarak adlandırdığı zanlıların dün çıktıkları mahkemede suçlandıkları dokuz cinayetten yedisini itiraf ettikleri açıklandı.

 Cinayet kurbanlarından 31 yaşındaki Giselly da Silva ve 20 yaşındaki Alexandra Falcao'nun vücutlarından arta kalan parçalar evin bahçesinde bulundu.

 İngiliz Daily Mirror gazetesinin haberine göre Silveria çifti kurbanları, dadılık yapmak üzere evde çalıştırdıkları genç kadınlardan oluşuyor.

 Brezilya Polisi de, zanlıların öldürdükleri kadınların etlerinden yemek ve börekler yaparak komşularına dağıttıklarını itiraf ettiklerini belirtti.

Zanlıların bu ürpertici eylemi her cinayetleri sonrasında bir tür tarikat ritüeli olarak gerçekleştirdikleri belirtiliyor.

 Cinayet kurbanlarından 31 yaşındaki Giselly da Silva ve 20 yaşındaki Alexandra Falcao'nun vücutlarından artan parçaların evin bahçesinde bulunduğu öğrenildi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 7 yıl Önce

allah belanızı versin.......

SIRADAKİ HABER

banner441