9 aylık bebeğe tecavüz edilmedi

Gölcük Kaymakamı Mustafa Pekdemir, yaptığı açıklamada, annesi ve teyzesi tarafından böcek ısırmış olabileceği düşüncesiyle götürüldüğü Karamürsel Devlet Hastanesi'nde yapılan muayene sonucu tecavüze uğramış olabileceği şüphesiyle Gölcük Devlet Hastanesi'n

Yaşam 24.11.2008, 08:51
9 aylık bebeğe tecavüz edilmedi

Gölcük Kaymakamı Mustafa Pekdemir, yaptığı açıklamada, annesi ve teyzesi tarafından böcek ısırmış olabileceği düşüncesiyle götürüldüğü Karamürsel Devlet Hastanesi'nde yapılan muayene sonucu tecavüze uğramış olabileceği şüphesiyle Gölcük Devlet Hastanesi'ne sevk edilen 9 aylık A.T'nin psikiyatri, kadın doğum ve genel cerrahi uzmanlarınca muayene edildiğini bildirdi.

Muayene ve soruşturma sonunda A.T'nin tecavüze uğramadığının, bakması için kısa süreliğine yanına bırakılan 13-14 yaşlarındaki teyzesinin oğlu tarafından hırpalandığının belirlendiğini ifade eden Pekdemir, olayın ardından gözaltına alınan A.T'nin anne babasının da serbest bırakıldığını kaydetti.

Sol omuz ve kolunda izler bulunan 9 aylık A.T, annesi ve teyzesi tarafından böcek ısırmış olabileceği şüphesiyle Karamürsel Devlet Hastanesi'ne götürülmüştü.

Hastanenin acil servisinde bebeği muayene eden pratisyen hekim, izlerin böcek ısırığından farklı olmasından şüphelenerek nöbetçi çocuk doktoruna bilgi vermiş, çocuk doktoru, muayenede A.T'nin vücudundaki izlerin yanı sıra genital bölgesindeki tahribat ihtimali üzerine tecavüze uğramış olabileceği şüphesiyle güvenlik güçlerine bilgi verip, bebeğin bir kadın doğum uzmanınca muayene edilmesini istemişti.

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde nöbetçi kadın doğum uzmanı olmadığı için bebek Gölcük Devlet Hastanesi'ne sevk edilmiş, bu sırada anne ve babası gözaltına alınmıştı.

Daha önce yayınladığımız haber

Edinilen bilgiye göre, Gölcük'ün bir beldesinde sol omuz ve kolunda izler bulunan 9 aylık A.T, annesi ve teyzesi tarafından, böcek ısırmış olabileceği şüphesiyle Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldü.

Hastanenin acil servisinde bebeği muayene eden pratisyen hekim, izlerin böcek ısırığından farklı olmasından şüphelenerek nöbetçi çocuk doktoruna bilgi verdi.

Çocuk doktoru, muayenede A.T'nin vücudundaki izlerin yanı sıra genital bölgesindeki tahribat ihtimali üzerine tecavüze uğramış olabileceği şüphesiyle güvenlik güçlerine bilgi verdi ve bebeğin bir kadın doğum uzmanınca muayene edilmesini istedi.

A.T'nin, kadın doğum uzmanınca muayene edilmek üzere başka bir ilçedeki hastaneye sevk edildiği, anne ve babanın, güvenlik güçlerince gözaltına alındığı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@