banner491

83 yaşında hırsızlık yaparken yakalandı

İstanbul'da Güven Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler, Erenköy Semt Pazarı’nda 83 yaşındaki kadın yankesiciyi suçüstü yakaladı. Yaşlı kadının bugüne kadar 4 hırsızlık ve 2 de yankesicilikten sabıkası olduğu ortaya çıktı.Kadıköy Erenköy’de kurulan sem

83 yaşında hırsızlık yaparken yakalandı

İstanbul'da Güven Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler, Erenköy Semt Pazarı’nda 83 yaşındaki kadın yankesiciyi suçüstü yakaladı. Yaşlı kadının bugüne kadar 4 hırsızlık ve 2 de yankesicilikten sabıkası olduğu ortaya çıktı.

Kadıköy Erenköy’de kurulan semt pazarında dün saat 16.00 sıralarında rutin uygulamalarını yapan Güven Timleri Şube Müdürlüğüne bağlı timler, pazarda alışveriş yapan kadınların çantalarını açıp cüzdanlarını almaya çalışan yaşlı bir kadını takip etmeye başladı.
 
Elinde bastonuyla yürümekte bile güçlük çeken yaşlı kadının durumundan şüphelenen ve bir o kadar da şaşıran güven timleri 83 yaşında olduğu öğrenilen H.Ç.’yi bir süre daha takip etti. Polisler, alışveriş yapan bir kadının çantasından cüzdanını aldığı sırada suçüstü yaparak H.Ç.’yi yakaladı.
 
YÜZÜNÜ KAPATMAYA ÇALIŞTI
 
Güven Timleri asıl şaşkınlığı ise H.Ç’nin sabıka kaydını öğrendiklerinde yaşadı. Tam 83 yaşındaki ninenin 4 ayrı hırsızlık ve iki ayrı yankesicilik suçlarından sabıkalı olduğu ortaya çıktı. Güven Timleri tarafından polis merkezine götürülen H.Ç., basın mensuplarını görünce yüzünü kapatmaya çalıştı.
 
Polislerin yardımıyla yürüyebilen yaşlı kadın, "Niçin gözaltına alındınız?" sorusuna ise "Alındım işte. Bir cahillik yaptım" diye cevap verdi. Polis merkezinde ifadesi alınan H.Ç., adliyeye sevk edildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner494