7 öğrenci morga kaldırıldı

Birlik Mahallesi 409 sokak, 13 numarada bulunan Yeşilvadi Apartmanı'nda meydana gelen olayda, doğalgaz zehirlenmesi sonucu hayatını kaybetmişti. 7 üniversite öğrencisinin cenazeleri yapılan incelemelenin ardından akşam saatlerinde Keçiören Adli Tıp Kurumu

Yaşam 01.01.2009, 17:46
7 öğrenci morga kaldırıldı
Birlik Mahallesi 409 sokak, 13 numarada bulunan Yeşilvadi Apartmanı'nda meydana gelen olayda, doğalgaz zehirlenmesi sonucu hayatını kaybetmişti. 7 üniversite öğrencisinin cenazeleri yapılan incelemelenin ardından akşam saatlerinde Keçiören Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Bu sırada hayatını kaybeden öğrencilerin aileleri de Adli Tıp Kurumu'na akın etti. Ailelerin gözyaşları ve feryatları yürekleri dağladı.
Yorumlar (1)
Üstün 12 yıl önce
''Dindar'' geçinen bir gazetede manşet...Yılbaşı kutlarsan böyle olur... Müslümanlık,din,ahlak, etik bunun neresinde.Bu gazete yazarları ve onun okuyucularının din, müslümanlık bilgisi bu kadar.O kadar etkilendim ki o bağırışlardan feryatlardan. Orada mıydınız aileleri feryat figan ederken? Bu tabloyu görüpte yüreği burkulmayan bırakın müslümanlığı insan bile olamaz. Kendi dünya görüşlerinden değil diye ölen o gencecik çocukları karalama, bir ibret vesikası halinde halka pazarlayacak kadar ''müslüman''sınız ne yazık ki. Ne diyeyim daha size ben. Sizi Allah'a havale ediyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@