banner491

40 metre yükseklikte mahsur kaldılar.

Lunaparkta 'Rocket' isimli alete binen vatandaşlar yaklaşık 40 metre yükseklikte saatlerce mahsur kaldı. Nedeni ise aletin motorunun arıca yapması...Pendik Kurtköy'de bir alışveriş merkezinin lunaparkında 'Rocket' isimli alete binen vatandaşlar yaklaşık 4

40 metre yükseklikte mahsur kaldılar.

Lunaparkta 'Rocket' isimli alete binen vatandaşlar yaklaşık 40 metre yükseklikte saatlerce mahsur kaldı. Nedeni ise aletin motorunun arıca yapması...

Pendik Kurtköy'de bir alışveriş merkezinin lunaparkında 'Rocket' isimli alete binen vatandaşlar yaklaşık 40 metre yükseklikte saatlerce mahsur kaldı. Olay Pendik Kurtköy'deki bir alışveriş merkezinde meydana geldi.
 
8 kişilik grup eğlenmek için alışveriş merkezinin içindeki lunaparkta 'Rocket' isimli alete bindi. Aletin arıza yapması sonucu vatandaşların eğlencesi kabusa döndü. Aleti hareket halindeyken motor kısmında mekanik bir arıza meydana geldi.
 
Yerden yaklaşık 50 metre yükseklikte mahsur kalan vatandaşlar, saatlerce kurtarılmayı bekledi. Arıza yapan aleti onaramayan yetkililer, olay yerine itfaiye ekiplerini çağırdı. İtfaiye ekipleri vatandaşların düşme ihtimaline karşılık, aletin altına hava yastığı açtı.
 
Uzun süren çalışmalar sonucunda aletin motorundaki arıza giderilerildi. Alet yeniden çalıştırılarak, mahsur kalan vatandaşlar güvenli bir şekilde indirildi.
Sağlık ekiplerinin hazır bulunduğu olayda, lunaparkın güvenlik görevlileri de gazetecilerin çekim yapmasını engellemek istedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441