3'ü rütbeli 30 asker kayıp

 Kışladan ayrılan Orgeneral Kıvrıkoğlu, Afyonkarahisar'da gelişmeleri takip ediyor.Diğer yandan Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, saat 06.30 sıralarında kışlaya gelerek içeriye girdi.Sabah güneşin doğmasıyla birlikte patlamanın meydana geldiği dep

3'ü rütbeli 30 asker kayıp
banner432

 

Kışladan ayrılan Orgeneral Kıvrıkoğlu, Afyonkarahisar'da gelişmeleri takip ediyor.Diğer yandan Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, saat 06.30 sıralarında kışlaya gelerek içeriye girdi.Sabah güneşin doğmasıyla birlikte patlamanın meydana geldiği depo ve yanan alan daha net görüldü. Patlamadaki kayıp askerlerle ilgili resmi bir açıklama yapılmazken 3'ü rütbeli 30 askerden haber alınamadığı belirtildi.

 

YARALI SAYISI 9

Askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamada yaralanan 9 kişinin kimliği belirlendi. Patlamada yaralanan askerler Mustafa Durmaz, Ramazan Yılmaz, Hasan Boncuk, Fethi Tuna, Soner Güleçyüz ve Fatih Yüksel ile vatandaşlar Emrah Ulufer, Kevser Dalkılıç ve Sevilay Türk, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Yaralılardan Ulufer, Dalkılıç ve Türk tedavilerinin ardından taburcu edildi. Yaralı askerlerin tedavileri ise devam ediyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421