3 yaşındaki çocuk otomobil lastiğine sıkıştı

Ordu'da meydana gelen kazada 3 yaşındaki çocuk kendisine çarpan aracın ön lastiğine sıkıştı.Ordu'da annesi Nuran, babası Erol Has ile birlikte yolda yürürken otomobilin çarpması sonucu ön lastiğin önünde sıkışan 3 yaşındaki Muhammet Emin Has, ezilmek üzer

3 yaşındaki çocuk otomobil lastiğine sıkıştı

Ordu'da meydana gelen kazada 3 yaşındaki çocuk kendisine çarpan aracın ön lastiğine sıkıştı.

Ordu'da annesi Nuran, babası Erol Has ile birlikte yolda yürürken otomobilin çarpması sonucu ön lastiğin önünde sıkışan 3 yaşındaki Muhammet Emin Has, ezilmek üzereyken çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı.
 
Olay Yeni Mahalle İsmet Paşa Caddesi'ndeki PTT Şubesi önünde meydana geldi. Nuran-Erol Has çiftinin, kaldırım kenarında yol üzerinde elinden tutarak yürüdüğü çocukları Muhammet Emin Has'a, E.Z. adlı kadın sürücü yönetimindeki 52 RA 954 plakalı otomobil çarptı.
 
Muhammet Emin Has, çığlık içinde otomobilin altında kaldı. Paniğe kapılan baba Erol Has, hareket halindeki otomobilin ön camına yumrukla vurup, durdurdu.
 
Çevrede bulunanlar da çocuğu kurtarabilmek için seferber oldu. Otomobilin ön lastiğine sıkışan Muhammet Emin Has, çevredekilerin de yardımı ile sıkıştığı yerden güçlükle çıkarıldı. Daha sonra çağrılan ambulansla Ordu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Kazayla ilgili soruşturmanın da sürdüğü belirtildi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513