Trabzonspor'a 4 genç daha!

Trabzonspor'da 4 genç daha A takıma katılıyor

Trabzonspor'a 4 genç daha!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin Haber61'e yaptığı açıklamada 4 genç futbolcunun daha A takım kadrosuna alınacağını söyledi.

Şahin " Teknik Direktör Ünal Karaman'ın isteği doğrultusunda Tayyip Ebrar Cumhur, Tunahan Ergül, Kerem Baykuş ve Behlül Aydın A takım ile idmanlara çıkmaya başlayacak" dedi.

U21 takımı futbolcuları olan Tayyip Ebrar Cumhur, Tunahan Ergül, Kerem Baykuş ve Behlül Aydın devre arası kampında 1461 Trabzon ile çalışmıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 09:45


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
m. hanefi
m. hanefi - 2 gün Önce

Herkes yazıyor, konuşuyor, Trabzonspor’u çok sevdiğini söylüyor. Ancak hiç kimse şu soruları sormuyor. Esasen sıralayacağım bu sorular meseleyi bütün çıplaklığıyla vuzuha kavuşturacak şeyler.
1.Trabzonspor ne zamandan beri borcunu artırıyor?
2.Mutlak bir iflas olan bu borç hangi yönetimler tarafından yapıldı?
3.Bu borç yapılırken TS Denetleme birimi niçin gereğini yapmadı?
4.Bu zararlar sadece beceriksizlikle mi açıklanabilir? Yoksa yolsuzlukla mı izah edilebilir?
5.Trabzosporda yöneticilik yapanlar, bu görevlerinden sonra ekonomik olarak anormal derecede bir zenginlik elde ettiler mi?
6.Mevcut yönetim veya Trabzon’daki taraftar dernekleri hatta sivil toplum kuruluşları bugünden geriye doğru bu borcun nasıl meydana geldiğini niçin sorgulamamaktadır?
7.Acizane kanaatim şudur: Borçlar çoğunluğu yolsuzluk, bir kısmı beceriksizlik ve şansızlık sebebiyle bu hale gelmiştir. Bir diğer sebebi de banane deyip falanca yönetim gitsin de bize yar olmuyorsa onlara da yar olmasın diye düşünen kafadır. Ayrıca yolsuzluğu hiç kimse tek başına yapmadığı için, yani paylaştırdığı için kimse sesini çıkarmamıştır. Bugün batmış olan Gaziantepspor ve Eskişehirspor Türkiye’de en yüksek futbolcu satışı yapan kulüpler olduğunu dikkate aldığımızda çuvalın alttan delindiği daha net anlaşılır.
8.Yapılması gereken açıktır. Geriye doğru, adil, hakkaniyetli bir soruşturma yapılmalı, kimin kulübü borçlandırdığı ortaya çıkarılmalıdır. Bu borçlarda yolsuzluk ve cebe indirme olduğu kesin tespit edilenlerden bu para tahsil edilmelidir. Beceriksizlik tespit edilenlerden de en azından sembolik de olsa bir meblağ alınmalıdır.
9.Sen ben yarışına girmeden, Trabzonlu olan olmayan veya Trabzon’un şurasından burasından olduğuna bakmadan sadece Trabzonspor gönüllüğü esas alınarak bu süreç işletilmelidir. Bağıran, çağıran, saldırgan tavırla hiç kimse kendisini daha fazla Trabzonsporlu göstermesin.
10. Deniz bitti! Kel göründü! Ya tam batacağız bütün hayallerimizle. Ya da çıkacağız.

lazzz
lazzz @m. hanefi - 2 gün Önce

Her kim trabzonsporun bir kuruşunu calmissa menejer ödemesi futbolcu bonservisi adı altinda trabzonsporun parasini kendi parasina katmissa Allah yedirmesin inşAllah

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL @m. hanefi - 2 gün Önce

Sözü uzatmaya gerek yok Trabzonspor kulübü akp zihniyeti ile yönetilmiş büyük bir yolsuzluk yapılarak kulüp iflas etmiştir aynı ülkemiz gibi...İki başkan döneminde hacıosmanoğlu muharrem Usta büyük yolsuzluklara imza atmışlardır bu insanlar kulübü batırmışlardır bu iki kişinin bütün mal varlıklarına el konulması gerekir işin Özü bu.

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 2 gün Önce

Evet aynen sözümün arkasındayım Trabzon’u akp ki başkanlar borç batağına getirip iflas ettirmişlerdir. Recep Tayyip Erdoğan’a yalakalık yapanlar batırmıştır gazlı çeşmede otobüsün üstüne çıkıpta reis diye bağıranlar TrabzonSporu bu hale getirmişlerdir.

Ssss
Ssss @DuRsUnTeMeL - 2 gün Önce

Aynen kardeş.. bunlar havadan zengin olan, zengin edilen, siyasetin dokunduğu zihniyet.. çok uzağa gitmeyin, şu an lider olan takımın kurulma şekline bakın, devlet destekli ve halkın sevgilisi takımlara rakip çıkarılmış devlet tarafından, zihniyeti malum, devleti ve ihaleleri yolları köprüleri nasıl idare ediliyor.. nasıl 2 milyarlık köprüye 50 milyar garanti veriliyor, arkadan kim kimle zengin oluyor bakınız.. hangi bakan nerden aday olduysa o şehir takımı lige çıkarılmadı mı.. iç işleri bakanı Ordulu ve şehir birinci ligdeydi, Kasımpaşa nerden çıktı, BAşakşehir nerden çıktı.. Unakıtan maliye bakanı, Eskişehir i tak diye çıkardı, Ankaraspor yada osmanlıspor kim..malum siyasetin para temizleme ve birilerini ihya etme kanalıydı ve öyle devam ediyor.. malum siyaset arkasın da durmasa, kim bu borçlar için kefil bulacaktı da Trabzonspor bu transferlerin altına girip ezilecekti. Akp Türkiye yi bastırdığı gibi bizi de batırdı, sporuda

yasar
yasar - 2 gün Önce

bakalım övgüyle bahsedilen bu gençler nasıl olacak, inşAllah başarılı olurlar. hala kadromuzda alt yapıdan gelen forvet , orta saha , sol bek, kanat oyuncusuna ihtiyaç var.

Merdo
Merdo - 2 gün Önce

Deniz bitti beyler yonetimi elestrme hakki hicbirimzde yok transfer ler yapilirken futbolcular omuzlarda karsilanuyodu hadi simdi konusun gercekler acidur dua edelim de kulup batmasin trbznspru borclndrnlr Kadar o ise yramz adamlar alnrkn nerdeydiniz

Devinim ATADAN
Devinim ATADAN - 2 gün Önce

sayın KAHRAMAN Trabzonspor ruhunu çok iyi bilen bir kişiliktir alt yapı çok önemli doğru yolda gittiğimize inanıyorum

Hezber61
Hezber61 - 2 gün Önce

Hocam şu Cafer i de gör artık

Mehmet karaca
Mehmet karaca - 2 gün Önce

Değerli ts sevdalıları ve ts nin hocaları sizlere tek bişey söylemek isterim. Oda şudur ki tayip ebrar ın üzerinde biraz durulursa ve eksik yönleri giderilirse geleceğin ts nin yildızı ve geleceğin unutulmayacak kadrosu oluşturulur.Evet ebrar a iyi bakılmasi lazım ama cok iyi bakılmalı iyi eğitilmeli ve eksiklikleri giderilmeli

Vedat
Vedat - 2 gün Önce

m. hanefi
Çuvalın dibinin nasıl ve kimler tarafından delindiğisorusunun cevabı denetçilerde olabilir mi ?
İkincisi, bu iflas durumununa takım üzerinden itibar, şöhret, mevki ve varlık elde etmiş olanların duyarsız kalmalarıdır.


banner443