banner536

banner526

banner513

Uzungöl'den Mehmetçiğe destek

Uzungöl Turizmciler Derneği'nden Mehmetçiğe destek.

Trabzon 29.01.2018, 18:40
Uzungöl'den Mehmetçiğe destek

Uzungöl Turizmciler Derneği tarafından Mehmetçik Vakfı'na 10 bin TL tutarında yardım gerçekleştirildi. 


Uzungöl Turizmciler Derneği örnek bir davranışın altına imza atarak Afrin´deki operasyonda destan yazan kahraman Mehmetçikler için 10 bin TL maddi yardımda bulundu. Uzungöl Turizmciler Derneği adına Dernek Başkanı Zeki Soylu tarafından dernek hesabından TSK Mehmetçik Vakfı Hesabına 10 bin TL maddi yardımda bulunuldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Uzungöl Turizmciler Derneği Başkanı Zeki Soylu, “Yönetim kurulunun almış olduğu ortak kararla Afrin’de destan yazan Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman Mehmetçiklerine bir nebze katkı sunmak Türk turizmin önemli yerlerinden Uzungöl’den turizmciler olarak 10 bin TL katkı sunduk. Vatan savunması için gerekli olan her türlü katkı ve eylemin içinde tereddütsüz olacağımızı tüm kamuoyuna bildirmek istiyoruz. Bizler kış ortasında sıcak evlerimizde uyurken askerlerimizin sınır cephelerinde vatan hainlerini kovalayan Mehmetçiklerimizin bu kahramanlıkları tarihimizin altın sayfalarındaki yerini alacak” dedi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Dogrucu 2 yıl önce
Çalıştırın yazın kaçak gurculeri...kaçışın devletten vergileri..ondan sonra 10:000 destek is 100.000 yatir başkan...golde yuzdurdugun örneklerden.senede 200.000 toplaysin naber....paralar çıkma cebe 10.000lenmi kandircan milleti..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@