7m

7m

hyundai

tamfinans

“Volkan Demirel Trabzonspor camiası ile helalleşiyor”

Trabzonspor eski idari Menajerinden o hareket ile ilgili değerlendirme.

Spor 29.01.2018, 18:18 29.01.2018, 18:20

Trabzonspor eski İdari Menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Volkan Demirel’in seremonide Trabzonspor forması giyen çocuğa eşofmanını vermesi ve kucağına almasını, Volkan Demirel’in kendi içinde Trabzonspor Camiası ile helalleşmesi olarak yorumladı.


Haber61 TV’de her hafta Pazartesi ve Cuma günleri yayınlanan Haber61 Genel Koordinatörü Tuncay Lakot’un sunumu ve Gazeteci - Yazar İhsan Öksüz’ün yorumcu olarak katıldığı Şehrin Nabzı programına konuk olan, Trabzonspor eski İdari Menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Trabzonspor Fenerbahçe karşılaşması öncesinde, takımların seremoniye çıkması sırasında, kaleci Volkan Demirel’in yanındaki Trabzonspor Formalı çocuğa eşofmanını vermesi ve onu kucağına alması ile ilgili değerlendirme de bulundu.

Çuvalcıoğlu konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede “Volkan Demirel olayıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Ben antrenörlük sınavında psikolojiden yüz üzerinden yüz aldım. Psikolojiyi bilirim. Volkan Demirel’in bu hareketinde özür var. Volkan Demirel’in bu hareketinin altında hakkınızı helal edin var. Bana göre. Eğer öyleyse zaten benim için bir anlam taşıyor. Bence bu Trabzonspor camiası ile helalleşmenin başlangıcıdır Volkan’ın iç dünyasında. Çünkü vicdan denen bir olay vardır, aradan yıllar da geçse bazı şeylerde size baskı yapar ve bir yerde patlarsınız. Bu bir patlamanın sonucudur. Spontanedir, bilinçli yapılmış bir şey değildir, o an içinden geldiği için yapmıştır Volkan bunu. Biz bunu olumlu almak zorundayız. İrdelemenin ötesinde takibini yapmak zorundayız. Benim için Aziz Yıldırım’da Trabzonspor camiası ile böyle bir helalleşmenin içerisine girse onu bile affederim, o başka bir şeydir.” İfadelerine yer verdi.
 

Yorumlar (18)
Taraftar 4 yıl önce
volkan’ın hareketini takdir ediyorum. İnşAllah Trabzonspor’a karşı yeni bir sayfa açar ve eski yanlışlarını yapmaz
Ts 4 yıl önce
Herkes hata hatalar yapabilir. Kimse ak kaşık değil futbolun içinde
Savatanica 4 yıl önce
Biz affetmiyoruz,bu kadar kolay degil.Sporun mantigina ters davran,milleti tahrik et,şike yap,sikeyi savun,haram ye,sonra da bir hareket ile seni affedelim,yok yaaa!
tarıkbuğra 4 yıl önce
fazla abartmayın.altı üstü küçük bir çocuğu kucağına aldı.küçük çocuğun üzerindeki formanın ne önemi var.yani biz tslıler fb yı sevmıyoruz diye üzerinde fb forması var diye küçük birçocuğu sevmeyeceğiz mi.böyle bir mantık olamaz
Osman Karaduman 4 yıl önce
Tursun
Volkan gs asagiladi da o yuzden lisansi yirtilmaliymis bize ne gsden gslimisin git sayfanda yaz
Gs=fb
ŞEHZADE 4 yıl önce
Volkan geçmişte çok kötü davranışlar içinde bulundu ve Trabzonspor taraftarının düşmanlığını kazandı.Bu hareketiyle barış eli uzatır gibiydi.Keşke ozaman bu davranışları yapmasaydı spor ahlakıyla onurlandırılsaydı.Şimdi adeta özür diler gibi birilerinin öğütüyle bunu yapıyor bence.
Trabzon 4 yıl önce
He yav
Tursun 4 yıl önce
Katranı kaynatırsan olmaz şeker gerisini biliyorsunuz bu adam gerisiyle top tutup gs ti aşşağıladığında lisansınyırtılmalıydı şirinmi şimdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@