Trabzon'da yaşanan yangın felaketinin tüm detayları!

Trabzon'da dün gece 10 ilçede yangın felaketi yaşandı.

Trabzon 25.12.2019, 14:20 25.12.2019, 22:31
Trabzon'da yaşanan yangın felaketinin tüm detayları!

Trabzon'da dün akşam saatlerinde başlayan ve 11 ayrı ilçede gerçekleşen orman yangınında bazı bölgelerde söndürme çalışmaları hala devam ediyor. 24 saati aşkın süre geçmesine rağmen alevlerin söndürülmediği bölgeler var.

işte yangınların başladığı andan itibaren tüm yaşananlar:Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
eroll 2 yıl önce
Boş konuşmayın, Yangınlar şiddetli rüzgarın etkisi ile elektrik tellerinden ve bazı salakların yaktığı fındık bahçesi/tarla atıklarından kaynaklıdır. Kesin ve net. Bölgeyi bilmeyen konuşmasın.
Hola'lı 2 yıl önce
Heee tabi..... iki günde 150 nokta . Bölgeyi biliyormuş Geçm,şte böyle örnekler göster bakalım. Buralar zaten Rant yuvası olmuştu. Sen bölgeyi biliyorsan Kadastro'da mutlak ordaydın. Bak Bakalım senin ve büyüklerinin mal edinme belgelerine, sonra burada paylaş bakalım.
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Rantçı akp zihniyeti yakmıştır. Ülkenin Cumhurbaşkanından bir kelime duyan var mı yangınlarla ilgili? Duyamazsınız çünkü bu ülkeye en büyük kötülüğü yapan zihniyetin mimarı kendisi.
Hola'lı 2 yıl önce
Mazlumların mallarının Kadastro'da yağmalandığı yerler. Bu yerlerin büyük kısmında Tapuda kaydına raslanmadı diye 3. şahıslara ve Devlet üzerine çalınarak geçirilmişti.

Allah Der ki İnsanların Mallarını eksiltmeyin, Yetimin maına el sürmeyin, iyi olanı kötü olanla değiştirmeyin. O herşeyi görür ve bilir.
GÖKTÜRK 2 yıl önce
YANGINLARIN SAYISI ÇOK FAZLA ŞÜPHELİ BİR DURUM SANKİ LODOS ZAMANI ÖZELLİKLE ÇIKARILMIŞ.ÇOK İYİ ARAŞTIRILMALI
Yomrali 2 yıl önce
Milletin sırtından parakazanan firmalar ikitane kapalı kablo çekmediği için değişmediği için bunlar başımıza geliyor yazıklarolsun bunun bundansora önlemini almayan firmalar hala para kazanabilirse adan z ye herkese yazıklarolsun
Ahmet 2 yıl önce
Katarlılara peşkeş çekilecek
Siirt 56 2 yıl önce
Bence kasıt var bunun içinde 14 yer farklı bölgelerde yangin çıkması şüphelere gebedir
Siirt 56 2 yıl önce
Bence kasıt var bunun içinde 14 yer farklı bölgelerde yangin çıkması şüphelere gebedir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@