Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Trabzon'a geliyor

Örtü yangınları 5 ilçe ve 17 noktada devam ederken Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Trabzon'a geliyor.

Trabzon 25.12.2019, 10:07 25.12.2019, 18:15
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Trabzon'a geliyor

Trabzon'da önceki akşam saatlerinde 11 ayrı ilçedeki 37 ayrı noktada başlayan örtü yangınları 5 ilçe ve 17 noktada devam ederken, yangınlarla ilgili incelemelerde bulunmak üzere Tarım ve Ormanı Bakanı Bekir Pakdemirli'nin bugün Trabzon'a geleceği bildirildi.

Farklı zamanlarda çıkan örtü yangınlarına, Tarım ve Orman Bakanlığı, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ile Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne ait TOMA'ların da bulunduğu toplam 98 araç ve 450 personel katılıyor. Herhangi bir can kaybının yaşanmadığı yangınlarda şuana kadar 100 hektarın üzerinde arazi zarar gördü.

Çıkan yangınların ardından Tarım ve Ormanı Bakanı Bekir Pakdemirli, incelemelerde bulunmak üzere bugün Trabzon'a geleceği öğrenildi. Bakan Pakdemirli'nin hava muhalefeti nedeniyle karayolu ile Ankara'dan Trabzon'a gelmek üzere hareket ettiği ve bugün öğleden sonra Trabzon'da olacağı belirtildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
İki gündür yanıyor beyefendi bi zahmet yeni geliyor yazıklar olsun size! Ülkemizin akciğerleri yanıyor sizin umurunuzda değil.
Abuzittin 2 yıl önce
Ha bakin bu iyi ,orman bakani geliyorsa bir üflemeyle yanginlari söndürür..
Ali KAYA 2 yıl önce
Bunlar bakan değil,atanmış dolgun maaşlı memur.
Trabzon 2 yıl önce
Durumu anlamak için arsin yangını drone görüntü paylaşılır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@