Ya Sev Ya Terk Et Tartışması

 Beki, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın katıldığı bir televizyon programında, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin tartışmalarda dile getirilen bazı görüşleri eleştirdiğini hatırlattı.Erdoğan'ın bunu ''kişiselleştirmeden ''bir anlayışın eleş

Medya 22.08.2007, 17:26
Ya Sev Ya Terk Et Tartışması

 

Beki, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın katıldığı bir televizyon programında, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin tartışmalarda dile getirilen bazı görüşleri eleştirdiğini hatırlattı.

Erdoğan'ın bunu ''kişiselleştirmeden ''bir anlayışın eleştirisi'' şeklinde yaptığını kaydeden Beki, ''Sayın Başbakanımızın kişiselleştirmemesine, her hangi bir şahsı işaret etmeyen çoğul özne kullanmış olmasına rağmen Sayın Bekir Coşkun'u bizzat yazarı olduğu Hürriyet gazetesi bu eleştirilerin hedefi haline getirmiştir'' dedi.


Yorumlar (1)
kocaçinar 14 yıl önce
Emin Çölaşan ile Bekir Çoşkun sabahtan akşama kadar hep Müslümanlarla uğraştılar. Derin Devlete inmek için küçük bir merdiven dahi kullanmadılar! Zira yutulma tehlikesi vardı!Silahlı (Politik amaçlı)Çeteler hakkında hiçbir zaman yazı yazmadılar! Türkiye'de infialler çıkarabilecek siyasİ cinayetleri planlayan Mafyalar hakkında bir tek yazıları yoktur!AKP 'li yüksek derecedeki bir diplomatın ,Pariste kaldığı bir hotelde ödediği faturayı ertesi gün en ince detaylarına kadar makalesine aktaran E.Çölaşan; Muzaffer Tekin (emekli subaylar çetesi) hakkında bir tek yazısını bulamazsınız !E.Çölaşan,iddia edildiği gibi HIRSIZ VE DOLANDIRICILARIN ÜSTÜNE GİTMEDİ!....İşi gücü garibanlarla uğraşmaktı! Ensesi Kalınlar hakkında bir yazısı yoktur!

Özal,Çiller ve Erdoğan ile uğraşmayı erdemlik gördü !E.Çölaşan aşırı bir anti-müslümandı! Müslümanlara attığı yalan ve iftiralar en nihayet onun sonunu da getirdi !.Hürriyyet Gazetesini kutluyorum,darısı Bekir Çoşkun'un başına! 22 Temmuz,değil gazeteleri,belli-başlı dünya merkezlerini de bir hizaya getirecektir .Millet,bend'i çiğneyip taşmıştır,tesirlerini hep birlikte görmekteyiz !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@