Trabzon'da Erol Günaydın ismi

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, ilçeye modern bir sanat salonu kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ''Belediye meclisince bu salona Türkiye'ye mal olmuş tiyatro ve sinema sanatçımız, hemşehrimiz Erol Günaydın'ın adını vermeyi karar

Trabzon'da Erol Günaydın ismi

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, ilçeye modern bir sanat salonu kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ''Belediye meclisince bu salona Türkiye'ye mal olmuş tiyatro ve sinema sanatçımız, hemşehrimiz Erol Günaydın'ın adını vermeyi kararlaştırdık'' dedi.

Türkmen, söz konusu salonda her türlü konferans, müzik, tiyatro ve benzeri etkinliklerin yapılabileceğini, ilçede sanatsal faaliyetlerin daha ileri noktalara gitmesi için salonun büyük önem taşıdığını söyledi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler