Yoldan geçen genç kıza saldırdı!

İstanbul Kadıköy'de bir genç kız yolda yürürken bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

İstanbul Kadıköy'de 17 yaşındaki genç kız yolda yürürken hiç tanımadığı bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, Kadıköy Caferağa Mahallesi'nde dün sabah saatlerinde meydana geldi. Liseli 17 yaşındaki B.G.K . kaldırımda yürürken karşıdan gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Şok geçiren genç kız, saldırganın arkasından “Ne yapıyorsun" diye bağırdı. Saldırgan ise hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Yaralanan genç kızın yardımına çevredekiler koştu. B.G.K., babası ile birlikte Kadıköy İskele Polis Merkezi Amirliği'ne giderek şikayette bulundu. Polis, güvenlik kamerasından tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

SERBEST BIRAKILDI

Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevkedilen saldırgan A.K.G. (28), adli kontrol uygulanarak serbest bırakıldığı öğrenildi. Sokakta yaşadığını belirten saldırganın, genç kızı tanımadığını olayı da hatırlamadığını söylediği kaydedildi.

"ADAMIN BİRİ GELDİ VURDU"

Saldırıya uğrayan B.G.K. olayı anlattı. Genç kız, "Okula bu yoldan gidiyorum, her zaman kullandığım bir yol. Adamın biri geldi vurdu. Sonra yürümeye devam etti. Bağırmaya başladım, çevredekiler yardıma koştu. Burnumda zedelenme ve çizikler var , yüzüm de şişti" dedi. Genç kızı, "Mutlu olduğum konu polisler çok ilgilendiler. O gün buldular o adamı" diye konuştu.

Çok üzüldüğünü söyleyen anne Mehtap K. ise, "Çok korktuk. Bir an önce yakalanması bizim için önemliydi. Çünkü çocuklar okula giderken genellikle o yolu kullanıyorlar" şeklinde konuştu.

"ÇOK KORKMUŞTU "

Saldırı sonrası B.G.K'nin yardımına koşan işyeri sahibi İsmail Seven, “Bağrışlar üzerine dışarı çıktığımızda kızın burnu kanıyordu ve yere çökmüştü. Bir kişi, doktordu herhalde hemen pansuman yaptı. Burnundan çok kan akıyordu. Kızla konuştuğumda vuran kişiyi tanımadığını söyledi" dedi. Yardıma koşanlardan Berrin Alpay ise, “Burnu kanıyordu. Kafedekiler ve bizim dükkandakiler yardıma koştu. Kanamasını durdurmaya çalıştılar. Adam yolda yürürken vurmuş gitmiş. Çok korkmuştu “ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 20:17
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonlu Hayati dayı
Trabzonlu Hayati dayı - 2 yıl Önce

Genel Ahlak yerle bir oldu.Türk milleti bütün Ahlaki değerlerini kaybediyor Eğitim sistemi ve Siyasi Zihniyet bizi bitirme noktasına getirdi

Doktor TS
Doktor TS - 2 yıl Önce

Son derece nitelikli bi dayak atmak lazım bu adama. Hatırlayamadığı yumruğa karşılık ömrü boyunca her gün hatırlayacağı bi dayak..

Asım çoban
Asım çoban - 2 yıl Önce

Millet manyaklaşmış,ne yapacağını bilmiyor

Bu nasıl Adalet
Bu nasıl Adalet - 2 yıl Önce

Asıl içeri tıkılması gereken bu adiler hiç birşey olmamış gibi salıveriliyor.Dışarda olması gereken binlerce İnsan sa içerde çürüyor

zırdeli
zırdeli @Bu nasıl Adalet - 2 yıl Önce

ulan deli işte ne gereksiz yorum yapıyon

Birbilen
Birbilen - 2 yıl Önce

Delinin biri kuyuya bi taş atmış burdaki akıllılar da boş durur mu hemen siyasete bağlamışlar olayı her zamanki gibi..

SIRADAKİ HABER