Yaralanan köpeği, diğer köpek ayağa kaldırmaya çabaladı 

Gaziantep'te aracın çarpması sonucu yaralanan bir köpeği, başka bir köpek ayağa kaldırmak için çaba sarf etti. O anlar yürekleri burktu

Yaşam 15.04.2018, 15:08
Yaralanan köpeği, diğer köpek ayağa kaldırmaya çabaladı 
Gaziantep'in İslahiye ilçesi Atatürk Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde oynayan 2 köpekten birine plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir araç çarptı. Önce olay yerinde duran duran sürücü, köpeği karton koli zannettiğini söyleyerek, olay yerinden ayrıldı. Vatandaşların ihbarı üzerine hayvan severler, olay erine geldiklerinde yürekleri burkan manzara ile karşılaştı. Kazadan kurtulan bir köpeğin yerde hareketsiz yatan yaralı köpeğin başından ayrılmadığını gören hayvan severler, köpeğin zaman zaman ise yaralı hayvanı ayağa kaldırmak için çabaladığını fark etti. Hayvan severler tarafından cep telefonu ile görüntülenen o anlarda, köpeğin kazada yaralanan köpeği ayağa kaldırmak için dakikalarca uğraştığı görüldü. 

Öte yandan, İslahiye ilçesinde cep telefonu ile görüntülenen bir başka olayda ise bir köpeğin, daha önceden takılan küpe nedeniyle kulağında yara oluşan başka bir köpeği yalayarak, tedavi etmesi dikkat çekti. Uzmanlar, köpeklerin salyasında bulunan tiyosiyanat adlı maddelerin antiseptik etkisi olduğunu belirterek, hayvanların birbirlerini yalayarak, tedavi edebildiğini kaydetti. 
Yorumlar (2)
erol 3 yıl önce
Allahın yer yüzünde yarattığı en acımasız ve vahşi yaratık insandır örnekte olduğu gibi
Yusuf 3 yıl önce
İnsan değildir insan olan kahpelik yapmaz herkese insan olmak nasip olmaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@