vardallar

Vahşet! Cezaevinden çıkıp eşini ve bebeğini kolonya ile yaktı

İzmir'de pandemi nedeniyle cezaevinden şartlı tahliye edilen şahıs, kıskançlık krizine girip eşini ve 1,5 yaşındaki oğlunu, üzerlerine kolonya dökerek yaktı.

Yaşam 16.09.2021, 15:10
Vahşet! Cezaevinden çıkıp eşini ve bebeğini kolonya ile yaktı

İzmir'in Menderes ilçesinde, 15 gün önce eşi Fatma E. (21) ve oğlu Ömer E.'yi (1,5) üzerlerine kolonya dökerek yakan Veysi E., eşinin, 'yanlışlıkla oldu' ifadesini tehdit altında verdiğini söylemesiyle gözaltına alındı.

Olay, 31 Ağustos'ta, saat 15.00 sıralarında, Kemalpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Yaralama, hırsızlık, uyuşturucu bulundurmak gibi birçok suçtan tutulduğu cezaevinden, yaklaşık 4 ay önce pandemi nedeniyle şartlı tahliye edilen Veysi E., iddiaya göre, bir süpermarkette çalışan eşi Fatma E. öğle yemeğine eve gelmeyince kıskançlık krizine girdi. Markete giden Veysi E., eşi Fatma E.'yi darbedip zorla eve getirdi. Veysi E., evde de darbetmeyi sürdürdüğü eşi Fatma E. ve oğlu Ömer E.'yi üzerlerine kolonya dökerek, ateşe verdi. Fatma E.'nin feryadı ve Ömer E.'nin ağlamasını duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Vücutlarında ağır yanıklar oluşan anne ve oğlu, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.


EŞİ İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ

Soruşturma başlatan polisin ifadesine başvurduğu Fatma E., olayın yanlışlıkla olduğunu söyledi. Hayati tehlikeyi atlatan ancak tedavisi halen süren Fatma E., polise ilk ifadesini, eşi tarafından tehdit edildiği için korkup o haliyle verdiğini belirtti. Fatma E.'nin ifadesini değiştirmesi üzerine polis, Veysi E.'yi dün gözaltına aldı. Eşini daha önce de kıskandığı için darbettiği ileri sürülen Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Veysi E.'nin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.


Yorumlar (3)
taraftar 1 ay önce
Çözüm belli bu adamı da yakacaksın
Koç 61 1 ay önce
Adaletin "a" sının olmadı ülkede en kestirme yol kısasa kısas olsa her şey çözülür.
Tursun 1 ay önce
Hapis cezası 700 yıldır tartışılır ama bu ülkede ıslah olmaz suçlular bazen kader kurbanları derler bazen ölen haksızdır dünya değişiyor ama bu sistem değişmiyor hapishane ağaları bile var yazık insanlar artık ALLAH korkusuyla daha az yüzlestukleri için nereye gideriz bilmiyorum ama yargı reformu acilen yapılmalı bu ülkede en sonkriminoloji bilmi ne zaman incelenmiş seçmeli ders olmaktan çıkarılmalı ceza özelle birlikte ana ders olaraknokutulmallıdir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@