alexa metrics

banner536

banner572

Sen atlarsan ben de atlarım !

Adana'da ödeyemediği elektrik ve su borçları yüzünden bunalıma giren 67 yaşında Durmuş Şeblek, köprüden atlamak isteyen polis ilginç bir girişimde bulundu. Şeblek'i eyleminden vazgeçirmek için köprünün üstüne çıkan polis, "Sen atlarsan ben de atlarım" diy

Yaşam 28.01.2013, 20:25
Sen atlarsan ben de atlarım !

Adana'da ödeyemediği elektrik ve su borçları yüzünden bunalıma giren 67 yaşında Durmuş Şeblek, köprüden atlamak isteyen polis ilginç bir girişimde bulundu. Şeblek'i eyleminden vazgeçirmek için köprünün üstüne çıkan polis, "Sen atlarsan ben de atlarım" diye ikna etmeye çalıştı.

ETRAFI İZLEDİ VATANDAŞ ŞÜPHELENİP POLİS ÇAĞIRDI
 
Seyhan İlçesi'nin Reşatbey Mahallesi'nde meydana gelen olayda Sosyal Güvenlik Kurumu'nun 65 yaş üzerindeki vatandaşlar için verdiği 350 lira yaşlılık maaşıyla geçimini sağlayan Durmuş Şeblek, Seyhan Nehri üzerinden geçen demiryolu köprüsüne çıktı. Köprünün üstüne çıkıp etrafı izleyen Şeblek'i fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine, polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
 
"DEVLETİN VERDİĞİ PARA YETMİYOR"
 
Aldığı yaşlılık maaşının yetersiz geldiğini, borcu yüzünden elektrik ve suyunun kesildiğini belirten Şeblek, polisin ısrarları üzerine, "430 lira elektrik, 120 lira su borcum var. Borcum yüzünden kış ortasında elektriğim, suyum kesildi. Devletin verdiği para yetmiyor" diyerek çaresiz kaldığını söyledi.
 
YAŞLI ADAMI İTFAİYE GÖREVLİLERİ İNDİRDİ
 
Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nin merdivenli aracına çıkan görevliler, köprü demirlerinde ayakta durmakta zorlanın Şeblek'i aşağıya indirdi. Şeblek, Yarbaşı Şehit Erdoğan Çıtak Polis Merkezi'ne götürüldü

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@