alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Muz yiyerek Türklerle dalga geçen Suriyeliler yakalandı

Sosyal medya üzerinden sokak röportajı sırasında bir kişinin kadının "Ben muz yiyemiyorum, siz kilolarca muz alıyorsunuz" söylemi üzerine Suriye uyruklu bazı kişilerin sosyal medyadan muz yeme görüntüsünü paylaşmasının ardından, polis ekiplerinin 11 Suriye uyruklu kişiyi gözaltına alındığı öğrenildi.

Yaşam 28.10.2021, 14:41 28.10.2021, 15:13
Muz yiyerek Türklerle dalga geçen Suriyeliler yakalandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bir sokak röportajında yer alan "Ben muz yiyemiyorum, siz kilolarca muz alıyorsunuz" söylemi sonrası Suriye uyruklu olduğu tespit edilen kişilerin, provakatif amaçlı yine bu söyleme karşı sosyal medyada muz yeme görüntüsü paylaştığı tespit edilen şüphelilere yönelik harekete geçti.

Ekipler şüphelilerin bulunduğu adreslere baskın düzenledi.  Baskında 11 Suriye uyruklu şüpheli gözaltına alındı. Yakalanan şüpheliler emniyette "Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik Etme veya Aşağılama" suçunda işlem yapılmasının ardından İstanbul İl Göç İdaresine teslim edildiği öğrenildi.


Yorumlar (11)
Kemalettin 1 ay önce
30 yıl önce tek maaşla ev almış olan memur diyor ki "eskiden Türkiye kötüydü". Şimdi iki maaşla ev alabiliyor musun? Hem de tek çocukla. Ayıptır. 65 yaş üstü oy vermesin!!!
ali 1 ay önce
zamk gibi 404 ufo gibi japon yapıştırıcısı gibi ülkemize yapışan keneler bunlar. bizim ülkemizde rahat edemedizin ama kendi memleketinize suruyenize gidim rahatca muz ve ananas yersiniz derhal geldiğiniz torpaklara geri dönün anlayışsız şükürsüz kaba insanlar.
antikus 1 ay önce
geldikleri yere postalayin gitsin birileri bu kansizlar basimiza din kardesimiz diye musallat etti alin size din kardesi?? hic bir arap hic bir türkün hicbir sekilde kardesi olamaz bunun ispatini tarih bir cok defa yazmis bizde yasayarak görüyoruz
Mantıksız 1 ay önce
İsmi duyulmamış Meyveleri yiyen Sarayın, Beslemeleri Muz yemiş, çok mu ? Araplarla yegane bağımız, sadece aynı Dine mensubuz. Başka hiç bir bağımız yoktur !! Bunu RTE’nin bilmemesi doğaldır. Zira, O sadece Ekonimiden anlar(!), Tarihten değil !!!
Okur 1 ay önce
Bunlar prokovatör değil, casusu.. Yurt dışı yerine hapsedilmeleri lazım.
? 1 ay önce
ne hapsi birde besliycez öylemi.......??????
HALİL 1 ay önce
Ülkeyi bu hale sokanlari sinir dişi etseniz daha doğru olurdu bu şerefsizleri sinir dışı edeceğim diyen siyasi parti her ne olursa olsun oyum sana
Sürmene lee 1 ay önce
3 kişiden biri suçsuz. Muz yiyormuş gibi durmuyor
fiber. 1 ay önce
Nankörler.
mehmet 1 ay önce
Birakin yesinler ne olmus
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@