banner536

banner526

banner513

Mahmut Ustaosmanoğlu yoğun bakımda

İsmailağa Cemaati'nin lideri, Nakşibendi Tarikatı Şeyhi Mahmud Ustaosmanoğlu'nun yoğun bakıma alınırken, son sağlık durumuna ilişkin, torunu Muhammed Fatih Ustaosmanoğlu ve İsmailağa Cemaati'nden peş peşe açıklamalar geldi.

Yaşam 27.06.2020, 15:09
Mahmut Ustaosmanoğlu yoğun bakımda

İsmailağa Cemaatinin lideri ve şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu'nun, yoğun bakıma alındığı bildirildi.

İsmailağa Cemaati'nin lideri, Nakşibendi Tarikatı Şeyhi Mahmud Ustaosmanoğlu Efendinin sağlık durumuna ilişkin, torunu Muhammed Fatih Ustaosmanoğlu'ndan açıklama geldi.

Muhammed Fatih Ustaosmanoğlu, Mahmud Efendi'nin yoğun bakıma alındığını söyledi.

Twitter hesabından açıklama yapan Fatih Ustaosmanoğlu, "Mahmud efendi hz hastahane süreci devam etmektedir. Bu süre zarfında doktorların tavsiyesi üzerine yoğun bakıma alınarak tedavisine burada devam edilecektir. Siz ihvan ve muhibbanın duasına talipler. Selam ve hürmetle" ifadelerini kullandı. 

İSMAİLAĞA CEMAATİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ

İsmailağa Cemaati de sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: 

İSMAİLAĞA CEMAATİ LİDERİ MAHMUT USTAOSMANOĞLU KİMDİR?

Mahmut Ustaosmanoğlu Trabzon'a bağlı Of ilçesinin Tavşanlı köyünde 1929 yılında doğmuştur. Çocukluk döneminde çevre köylerdeki imamlardan eğitim alan Ustaosmanoğlu, 10 yaşına geldiğinde kendi köyünde imamlık yapmaya başlamıştır. Babası Ali Efendi ve annesi Fatma Hanım'ın hocalığı ile hafızlığını tamamladı. Mehmet Rüştü Âşık Kutlu Hoca'dan talim dersleri aldı. Balaban köyünde Hoca Abdülvehhab Efendi'den Arapça okudu. Fıkıh, tefsir, hadis gibi dini bilgileri öğrenerek 16 yaşında icazet aldı. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Çaykaralı 2 hafta önce
Ülkeye binlerce hafız yetiştirmeye vesile olmuştur Allah yar ve yardımcısı olsun hastalığına sevinen ki hele bide TRABZON luysa yazıklar olsun onlara
Albatros 2 hafta önce
sevinen varsa bile beddua olmaz Allah tüm hasta kullarının şifasını versin
Alperen61 2 hafta önce
Rabbim hayırlı şifalar versin inşaAllah.
Ersin 2 hafta önce
Trabzonsporlu yöneticiler hemen mahmut hocayı ziyarete gitsinler vakit geç olmadan yoksa önümüzdeki yüzyılda şampiyonluk hayal olur anlayan anlamıştır ne demek istediğimi
Mersin 2 hafta önce
Ersin, Oflu Hocalar Ofspor'u profesyonel lige bile çıkaramadılar, Oflu Cemaat çok mücadele etmesine rağmen Ofspor, Trbazon Beldesporu satın alarak profesyonel lige girebildi. Nefes yetmiy anlayacağın.
Hamit 2 hafta önce
Ya siz gerçekten kafayı yemişsiniz. Utanmasanız adama tapacaksınız. Hocanın duasıyla şampiyon olunuyorsa Of lu hocalar ofspor a şampiyonlar ligini kazandırsın. Allah a inanmayı unuttunuz insana tapıyorsunuz.
Vatandaş 2 hafta önce
Çok defa dile getirdim böyle haber sitelerinde ehli iman olanlar anlar Allah dostlarının bedduasını almanın nasıl birşey olduğunu o yüzden efendi Hazretlerinin duası alınmalıdır. ( ehli iman olmayanlar zaten anlamazlar beğenilmeyen yorumlardan belli bizim lafımız onlara değil zaten )
OFLU TÜRK 2 hafta önce
ALLAH BÜTÜN HASTALARIMIZA ŞİFA DERTLİLERİMİZE ÇARE VERSİN.ÜLKEMİZİ MİLLETİMİZİ HER TÜRLÜ ŞERDEN KORUSUN.
Vatandaş 2 hafta önce
Rabbim tez zamanda şifasını verir İnşAllah
Kenan 2 hafta önce
Şimdi hoca için güzel dualar var Amin dicene bazı tipler yorumları beğenmemiş. Herhalde bunlar gavur dediğimiz tipler bayada varmış yani. Bu tipler din iman düşmanı olurlar. Ölüncede camide namazları kılınır çok enteresan
Atapark 2 hafta önce
Bu solo 61 gibi adamları yakalayıp asmak lazim çünkü bunların ataları da istiklâl mahkemelerinde çok alim asmıştır neyseki o devirler geride kaldı
İbraam 2 hafta önce
Üzüldümmü? Hayır. Sevindimmi? Hayır. Herkes kendi bacağından asılır. Ama herkim aklı ilimi, bilimi terk edin. Şeyh sizi cennete götürür diyorsa, her kim Allah’ı unutup bir meczubun peşine takılıyorsa, Allah onu layıkına kavuştursun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@