banner526

banner533

banner513

Kayıp köpekle sahibinin duygulandıran kavuşan anı

Kayıp köpek uzun süre sahibinin kucağından inmedi.

Yaşam 29.10.2017, 14:08 29.10.2017, 14:10
Kayıp köpekle sahibinin duygulandıran kavuşan anı

Gaziantep’te yaşayan hayvan sever Cemal Güneş'in 20 gün önce kaybolan köpeği ile kavuşma anı görenleri duygulandırdı. Cemal Güneş ve köpeği dakikalarca birbirine sarıldı. Gaziantep Canlı Hayatını Koruma ve Hayvanları İyileştirme Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan ve derneğe ait hayvan kliniğinde gönüllü olarak çalışan Cemal Güneş, 4 yıllık arkadaşı Umutcan isimli Cocker cinsi köpeğini 20 gün önce kaybetmişti. Sosyal medya üzerinden köpeğinin bulunması için kampanya başlatan Güneş, 3 hafta sonra köpeğine kavuştu.

Köpeği gördükten sonra tanıdığını söyleyen Erkan Erici isimli esnaf, “İki tane genç köpeği satmak üzere gezdiriyorlardı. Bende köpeği tanıyınca fotoğraflarını çekerek teyit etmek amaçlı Cemal amcaya gönderdim. O da onaylayınca köpeği bırakmadım. Daha sonra Cemal amca da gelerek köpeği aldı” dedi.

20 gündür kayıp köpekle sahibinin duygulandıran kavuşan anı

Köpeğini kaybettiği için derin bir üzüntü duyduğunu belirten Cemal Güneş ise, “20 gündür aramadığım yer kalmadı. Bütün petshoplara ve diğer esnaf arkadaşlara haber verip köpeğimin fotoğraflarını atmıştım. Daha sonra Erkan arkadaşımız aradı ve köpeği bulduğun söyledi. Hemen buraya geldim. Daha yavru iken almıştım, elimde büyüdü bir nevi yavrum gibi. 20 gündür ne uyku uyudum ne de dinlendim. Gaziantep kazan ben kepçe her yerde köpeğimi aradım. Çok şükür buldum onu’’ diye konuştu.

20 gündür kayıp köpekle sahibinin duygulandıran kavuşan anı

Kavuşma anı duygulandırdı

Köpeği sahibine teslim etmek için Cemal Güneş'i arayan Erkan Erici, iş yerinin önünde köpek ile birlikte Cemal Güneş'i bekledi. İş yerine gelen Cemal Güneş'i hemen tanıyan Umutcan isimli köpek, Güneş'e doğru manevra yaptı. Büyük mutluluk yaşayan Cemal Güneş ile köpeği uzun süre birbirlerine sarıldı. Güneş ve köpeğin kavuşma anı görenleri de duygulandırdı. Bazı vatandaşlarda buluşma anını cep telefonları ile görüntüledi.
Sahibine kavuşan Umutcan isimli köpek ise sarıldığı sahibinin kucağından dakikalarca inmedi.

20 gündür kayıp köpekle sahibinin duygulandıran kavuşan anı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@