Kadir İnanır’ı görmek isteyen fanatik intihara kalkıştı

Çocuklarının adını Kadir ve Alyazmalım koyan bir kişi Kadir İnanır’ı görmek için intihar etmeye çalıştı 

Kadir İnanır’ı görmek isteyen fanatik intihara kalkıştı
Şişli’de Kadir İnanır’ı görmek isteyen bir kişi intihar etmeye kalkıştı. Çocuklarının adını Alyazmalım ve Kadir koyan şahıs 3 saat sonra ikna edilerek indirildi. 

Olay, Şişli Fulya Mahallesi Öğretmen Haşim Çeken Caddesi üzerine bulunan bir inşaatta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sanatçı Kadir İnanır’ı görmek isteyen 37 yaşındaki Yılmaz Çakır inşaatın tepesine çıktı. Durumu görenler hemen polis, itfaiye ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler çevrede önlem aldı. İtfaiye ve sağlık ekipleri de hazır bekletildi. 

Çocuklarının adını Kadir ve Alyazmalım koymuş 

Olay yerine gelen polis ekipleri Yılmaz Çakır’ı ikna etmeye çalıştı. Ancak Çakır, ikna olmayınca olay yerine müzakereci çağrıldı. Olay yerinde bulunan çocukları ve eşi Yılmaz Çakır’ın inmesini istedi. Olay yerine gelen müzakereci 3 saat binanın çatısında kalan kişiyi ikna ederek indirdi. Şahsın daha önce de 2 defa intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Ayrıcı Yılmaz Çakır, çocuklarına Alyazmalım ve Kadir isimlerini vermiş. 
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 08:49


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Bunun gibi bir pkk seviciyi görmeye çalışan adam intahara kalkıştı ve birileri tarafından ikna edildi olmasa daha iyi olurdu canı veren Allah ama bunlar sadece kalabalık yapıyorlar başka birşey değil bu yalan dünyada

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441