Hayırseverler destek veriyor Umut ve Yaşam Derneği donatıyor

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsü içinde palyatif bakım servisinde suit hasta odası yaptırdı.

Hayırseverler destek veriyor Umut ve Yaşam Derneği donatıyor
banner432

Umut ve Yaşam Derneği, hayırseverlerin desteğiyle Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsü içinde palyatif bakım servisinde suit hasta odası yaptırdı.

Daha önce yine  hastanesi'nin onkoloji servisinde özel hasta odası kazandıran Umut ve Yaşam Derneği ikinci özel hasta odasının açılışını gerçekleştirdi.

Odanın açılışında konuşan Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki  katkı sağlayan hayırseverlere teşekkür ederek, “Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Bizlere güvenerek derneğimize  bağışta bulunan ve bizlere böyle hayırlı bir iş için vesile olan Aytekin bey'in anne ve babası ; merhume Hacer ve Merhum  Günaydın Nezor'u bir kez daha rahmetle anıyorum. Kanser hastalarının ve refakatçilerinin rahatça konaklayacağı oda hastanemize hayırlı olsun. Oda düzeninin otel odası konforunda olması için elimizden geleni yaptık  ve hiçbir masraftan kaçınmadık. Kanser hastası ve hasta yakınları tarafından kullanılacak bu odanın bağışcımız Aytekin Nezor'un  merhum anne ve babasının ismlerinin yaşayacak olmasından büyük mutluluk duyuyoruz ve Aytekin Nezor'un ailesine derneğimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Böyle güzel hasta odalarımızdan bütün hastalarımızın faydalanabilmesi için başka hayırseverleri de derneğimize desteğe  bekliyoruz.” diye konuştu.

Daha sonra hastane Başhekimi ve Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı  Dr.Nimet Baki tarafından bağışçılara plaket takdim edildi. Plaket töreninde konuşan hastane başhekimi Profesör Doktor Süleyman Türedi ; '' Bu sadece bir oda düzenlemesi olarak değil hizmet alacak hastalarımıza daha fazla Konfor sağlamak amacıyla yapılmıştır. Bu hizmete vesile olan Umut Yaşam Derneği Başkanı Sayın Nimet Bakiye,  bağışçımız Aytekin Nezor'a çok teşekkür ediyoruz bu vesile ile odamızın adını taşıyan  merhum  Günaydın ve merhume  Hacer Nezor'a  Allah'tan rahmet diliyorum. Böylesi güzel hayırlarda yarışmak için halkımızı davet ediyorum'' dedi.

Hayırseverler destek veriyor Umut ve Yaşam Derneği donatıyor

Hayırseverler destek veriyor Umut ve Yaşam Derneği donatıyor

Hayırseverler destek veriyor Umut ve Yaşam Derneği donatıyor


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner472