Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü?

Bu akşam saatlerinde ajanslara düşen haber herkesi şok etti. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz öldürüldü. Şaşmaz'ın yanında bulunan isim ise Filiz Aker'di...

Yaşam 28.08.2017, 08:33 28.08.2017, 11:06
Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü?

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz bu akşam saatlerinde bir otelde ölü olarak bulundu. Şaşmaz'ın yanında bulunan Filiz Aker'in de ölü olduğu tespit edildi. Edinilen ilk bilgilere göre; Filiz Aker, Vatan Şaşmaz'ı sırtından silahla vurduktan sonra kendini vurarak intihar etti. Peki Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker kimdir?


Eski manken olduğu belirtilen Filiz Aker ile Vatan Şaşmaz'ın bir süredir birlikte olduğu belirtiliyor. Uzun süredir otelde kaldıkları belirtilen çiftin bu akşam tartıştıkları ve tartışmanın ardından olayın yaşandığı bildirildi.

1963 doğumlu eski manken Filiz Aker'in Yeşil Kart sahibi olduğu ve uzun bir süredir ABD'de yaşadığı öğrenildi. Aker'in yaklaşık bir aydır Conrad Otel'de kaldığı belirtildi.

Filiz Aker ile Vatan Şaşmaz'ın fotoğrafı;

Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü?


Filiz Aker'in sosyal medyada yaptığı son paylaşım olay oldu. 

Beşiktaş'ta lüks bir otelin 10'uncu katında yaşanan dehşet verici cinayetin ardından şoke eden ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı vurarak öldürdüğü iddia edilen eski manken Filiz Aker'in sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf Twitter'da olay oldu. 

Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü?

Vatan Şaşmaz kimdir?


Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanede doğduğu için annesi ona Vatansever ismini vermiş. Zamanla sadece Vatan denilmeye başlamış. Babasının adı Süleyman Şaşmaz, annesinin adı Safiye’dir. Anne babası 1984 yılında boşanmış olan Vatan Şaşmaz anne ve dedesi ile oturmaktadır. Çapa Ortaokulundan mezun oldu. Liseye Pertevniyal Lisesinde başladı, Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. 1996 yılında okuldan ayrıldı ve 1-1.5 sene aracı bir kurumda borsacı, yatırım danışmanı, dealer olarak çalıştı.

Üniversite yıllarında 1993 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'na bağlı olarak fotomodellik yaptı. Bazı katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı Askerliğini Şırnak’da yaptı.

Erkeklere özel kültür, sanat, yaşam, magazin üzerine “Erkekler Kulübü” adlı bir programı yazdı. Kanal 6'ya sundu. 1998 yılında başladığı programın 13. bölümünü çekerken 17 Ağustos depremi oldu. Depremden hemen bir gün sonra canlı yayına çıkmak zorunda kaldı. 75 programdan sonra 2000 yılında ATV'ye geçti. Sabah Keyfi'ni sunmak için atv'den teklif geldi.

2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisindeki 'Engin' rolüyle oyunculuğa başladı. Televizyonda sunuculuk yaptı.

2002 - 2004 yılları arasında yılında Birol Güven’in dizisi “Çocuklar Duymasın” adlı dizide Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Ayşecan Tatari, Furkan Kızılay, Zeyno Günenç, Özgür Ozan, Volkan Severcan, Ferdi Akarnur, Nejat Birecik, Altan Günbay, Demet Tuncer, Fatma Karanfil, Demet Tuncer ile birlikte rol almıştır.

2012 yılında sadece İEET'ye bağlı ulaşım araçlarında izlenebilen bir Metrobüs reklam filminde oynadı.

Vatan Şaşmaz, 14 Temmuz 2011 tarihinde Nurşen Kocayaş ile New York'da konsoloslukta evlendi. 10 Ocak 2014 tarihinde Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi'nde boşandı. 11 Eylül 2015 tarihinde mimar Yasemin Adalı ile evlendi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@