Eşi tarafından kazma sapıyla dövülerek öldürüldü!

6 yıllık eşini döverek öldürdü

Yaşam 14.12.2019, 18:44
Eşi tarafından kazma sapıyla dövülerek öldürüldü!

Kocaeli Darıca'da meydana gelen olayda fabrika işçisi ve 2 çocuk babası Orhan Şahin, 6 yıl önce evlendiği eşi Aslı Şahin'i, kendisini aldattığı iddiasıyla kazma sapıyla döverek öldürdü.
Orhan Şahin (47), geçen çarşamba gecesi, kendisini aldattığı iddiasıyla Aslı Şahin ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında Orhan Şahin, eşini kazma sapıyla dövmeye başladı. Başına ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı darbelerle ağır yaralanan Aslı Şahin'in burnu da kırıldı.

Aldığı darbelere dayanamadı

Dayak olayının ardından çift, uyumak için odalarına geçti. Sabaha karşı fenalaşan Aslı Şahin, kendisini döven eşi ve 16 yaşındaki üvey kızı tarafından banyoya götürüldü. Orhan Şahin, ellerini ve yüzünü yıkadıkları eşini yeniden yatağa yatırdı. İddiaya göre öğle saatlerinde eşinin nefes almadığını fark etti. Bunun üzerine eve polis çağırdı. İhbarla gelen polis ve sağlık ekipleri, Aslı Şahin'in yaşamını yitirdiğini belirledi. Eşini öldürdüğünü söyleyen Orhan Şahin ise gözaltına alındı.

İç kanamadan öldü

İlk belirlemelere göre iç kanama nedeniyle hayatını kaybeden Aslı Şahin'in cenazesi otopsi işlemlerinin ardından memleketi Tokat'ın Niksar ilçesine getirildi. Aslı Şahin bugün Merkez Camii'de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içinde toprağa verildi.

"Benim gibi nicelerin içi yanıyor"

Kızının 31 Ekim'de Tokat'ta sığınma evine gittiğini, 18 Kasım'da ise kocasının ikna etmesiyle evine döndüğünü anlatan baba Ali Yılmaz, şöyle konuştu: Benim kızımı nasıl götürdü, ne yaptı bilemiyoruz. Ben bu adamdan sonuna kadar şikayetçiyim. Başkaların canları yanmasın, devletimiz buna bir son bulsun.

Kadınlar ölüyorsa suçu kadın olması mı? Devletimiz buna bir çare bulsun.

Ben böyle canilerin en son ne ceza alması lazımsa onu istiyorum. Devlet benim hakkımı arasın. Benim içim yanıyor. Benim gibi nicelerin içi yanıyor.

3-4 kez sığınma evine gitmiş ama...

Sığınma evine gitmeden önce kızının kendilerine geldiğini ifade eden baba Yılmaz, "Bana, 'Baba sen beni sığınma evine ver. Onun silahı var. Gelip, size bir şey yapar. Sizin de başınız derde girer. Ben dilekçemi orada veririm' dedi. Darp raporu almıştı. Geçici olarak sığınma evine gitmek istedi. Daha önce de İstanbul'da, 3-4 kez sığınma evine gitmiş, haberim olmadı. Daha sonra haber aldık. Kızımı sopa ile döve döve öldürmüş. Benim için yanıyor arkadaş, devletimizden ricamız böyle kişilere sahip çıksın" diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
Ali KAYA 1 ay önce
Asın bu şerefsizleri.
Kemal 1 ay önce
Sığınma evine giden kadın aldatır mı? sevgilisi olsa sevgiline giderdi. Bu adam psikopat katil. Her taraf bunlarla dolu. Ağırlaştırılmış müebbet vermezsen bunlara cinayetler çok artar. 3 yıl yatıp çıkıyorlar
Sırrı Yalçın 1 ay önce
Aldatma olayı araştırılmalı yoksa aldığı ceza nın iki katı verilmeli , fakat bir insanı çinayet işleyeçek kadar açımasız yapan nedir.
Hasan 1 ay önce
Bir yanlışın bir miladı olur. Ve bir daha yapılmaz. Sığınm evine kadını gönderirken bu mahlukun eli kolu fiziken kırılmalıydı. Kimse cesaret edemesim böyle adi harakete. Çok ucuzladı cinayet işlemek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@