banner526

banner513

Erce’nin yeni evi

Trabzon’da ünlü mimarı tercih etti.

Yaşam 30.06.2020, 21:28
Erce’nin yeni evi

Haber61/Haber Servisi - Trabzonspor’un yetenekli ve genç kalecisi Erce Kardeşler, Çanakkaleli olmasına karşın Trabzon’u çok sevdi.

Sık sık ailesiyle Trabzon’un doğal güzelliklerini gezmeyi tercih eden Erce Kardeşler, bu defa kalıcı olsun dedi ve ev aldı. Trabzon’un son yıllarda yaptığı eserlerle öne çıkan, ortaya koyduğu projelerle parmak ısırtan mimar Muhammet Bahadır Demirkır’ın Yalıncakta yaptığı Likapark Projesi’nden ailesiyle ev aldı.

Evin değeri hakkında bilgi verilmezken, özellikle ön tarafının deniz görmesinin tercih edildiği öğrenildi.

Erce’nin yeni evi


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
Serko61 5 gün önce
Bu uşağı gözüm tuttu
Ünsüz ve mimar değil 5 gün önce
İyi de bana ne bundan. Mimar bey reklamını yapmak İçin ilginç bir yöntem seçmiş. Tebrik ediyoruz ünlü mimar beyi ve deniz gören ev sahibi top tepici kardeşimizi.
Cemallettin yakupoglu 5 gün önce
Erce süper kaleci ugurcandan sonra uzun yillar trabzonun kalesini korurseni seviyoruz erce
Hayat 5 gün önce
Maske + mesafe ?
Erdem 5 gün önce
Habu da haber mi......
İsimsiz 5 gün önce
Devlet dairesinde maske takılmıyor. Dün oradaydim herkes.maskeliydi bunlar nasıl maskesiz girdi içeri. Normal vatandaş olsa ceza yazarlar. Ayrıca kaymakamlığın girişinde ki dezenfektan cihazı boş doldurun bi zahmet vatandaş girerken çıkarken eline sıksın
Dünyalı 4 gün önce
Kaymakamlığı bırak,asıl olması gereken yerde kockoca tıp fakültesinde dezenfektan yok ne girişte ne koridorlarda ne de insanların bekledikleri alanlarda...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@