vardallar

"Elini değdirsen tecavüzle yargılanırsın"

Niğde'de iki kız grubunun kavgasını videoya çeken kişi, kendisine neden ayırmıyorsun diye kızan vatandaşa, "Elini değdirsen tecavüzle yargılanırsın, niye uğraşayım" dedi.

Yaşam 24.08.2021, 15:10 24.08.2021, 15:15
"Elini değdirsen tecavüzle yargılanırsın"

Niğde'de genç kızların kavgası, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Bu sırada bir vatandaş, kızlara müdahale etmeyip, görüntü çeken kişiye kızdı.


Olay, sabah saatlerinde eski Fertek yolunda meydana geldi. Kaldırımda karşılaşan iki grup genç kız arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kızlar, birbirlerine tekme tokat vurdu, saçlarından tutup yere düşürdü. O anlar çevredeki bir kişi tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Bu sırada bir vatandaş, kızlara müdahale etmeyip, cep telefonuyla görüntü çeken kişiye tepki gösterdi. Görüntü alan kişinin ise, "Elini değdirsen tecavüzle yargılanırsın, niye uğraşayım" dedi.


Yorumlar (1)
Vatandaş 2 ay önce
Maksat daha fazla kavga etsinler ortalık iyice karışsın. O da kaydı habercileri kaç paraya satıp köşeyi dönecek onun planını yapıyor. Kısa yoldan köşeyi dönme planları... Z kuşağı işte...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@