7m

7m

hyundai

tamfinans

Dünya bunu konuşuyor; Seks kölesi yapılan kadının kurtuluşu

ABD'nin South Carolina eyaletinde bir konteynere kapatılarak seks kölesi yapılan genç bir kadının polis tarafından kurtarıldığı operasyonun görüntüleri yayınlandı.

Yaşam 11.06.2017, 11:21
Dünya bunu konuşuyor; Seks kölesi yapılan kadının kurtuluşu
30 yaşındaki Kala Brown, 32 yaşındaki sevgilisi Charles David Carter ile birlikte ortadan kaybolmuş, çiften iki ay boyunca haber alınamamıştı. Brown’ın cep telefonu sinyalleri, kaybolduklarında bölgede olduklarını gösterince, polis aramalarını sıklaştırdı.

South Carolinalı şerif yardımcıları, Kasım 2016’da geniş metal bir konteyner içinden gelen çığlıklar üzerine Brown’ı fark etti.
Savcılar tarafından yayınlanan vücut kamerası görüntülerine göre; polisler Brown’ın iki ay boyunca hapsedildiği metal konteyneri kesiyor ve elleri tetikte içeri girdiklerinde boynundan zincirle bağlanmış halde yerde oturan Kala Brown ile karşılaşıyor.

Brown sevgilisiyle birlikte 46 yaşındaki Todd Kohlhepp tarafından kaçırılmış, zanlının Spartanburg bölgesinde bulunan evindeki bir konteynere zincirle hapsedilmiş ve defalarca tecavüze uğramıştı.

13 YILDIR ÇÖZÜLEMEYEN CİNAYETLER…

Kala Brown, polisin yine Kohlhepp tarafından kaçırıldığı ortaya çıkan erkek arkadaşı Charlie Karver hakkındaki “Partnerinin nerede olduğunu bilmiyor musun” sorusuna sessizce ” Onu vurdu” şeklinde yanıt veriyor. Memurun “Kim” sorusuna ise Kala Brown’ın cevabı şöyle oluyor:

“Todd Kohlhepp, Carver Charlie Carver’ı göğsünden üç kez vurdu, onu mavi bir muşambaya sardı, kepçeye koydu ve beni buraya kilitledi. Onu tekrar görmedim. Bana öldüğünü ve onu gömdüğünü söyledi. Burada çok gömülü ceset bulunduğunu söyledi.”

Polis Brown’ı kurtarmadan önce Kohphepp’in çiftlik evinde üç ceset daha buldu. Brown hastaneye giderken güvenlik güçlerine Kohlhepp’in kendisine evli bir çifti nasıl öldürdüğünü, Spartanburg bölgesindeki motosiklet dükkânında ise dört kişiyi nasıl öldürdüğünü anlattığını söyledi. Amerikan medyasına yansıyan haberlerde, motosiklet dükkânı cinayetinin 13 yıldır çözülemediği bilgisi yer aldı.

Geçen ay Brown’ı kaçırdığını ve yedi kişiyi öldürdüğünü itiraf eden Kohlhepp, yedi ayrı müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Yorumlar (1)
Sersali 5 yıl önce
Bu olay cok aci. Ama neden dinsel terör denilmiyor. Bunu yapan büyük ihtimalle hiristiyan. Müslüman yapsaydi dünyaya reklam olmustuk.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@