banner526

banner533

banner513

Çocuğunu öldüren baba için korkunç iddia

Fatih'te 10 yaşındaki oğlunu öldüren N.T. ile ilgili dehşete düşüren bir iddia daha ortaya çıktı.

Yaşam 06.11.2017, 12:49
Çocuğunu öldüren baba için korkunç iddia
Fatih'te 10 yaşındaki oğlunu öldüren N.T. ile ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. N.T iki ay önce de oğlunu doğalgazı açarak zehirleyerek öldürmek istemiş, ardından eşine kendi sesi ve oğlunun ağlarken ses kaydını göndermiş. Öte yandan küçük çocuğun dayısı, "İki ay önce de çocuğunu doğalgazla zehirlemek istedi. Koçbaşıyla kurtardık" dedi. 

Fatih'te N.T isimli baba dün akşam 10 yaşındaki Yiğitcan T.isimli oğlunu bıçaklayarak öldürerek, ardından eşi Neriman T.'yi  arayarak, "Oğlunu öldürdüm.Gel al" dedi.

Kan donduran cinayetle ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. Cani baba N.T iki ay önce de oğlunu evdeki doğalgazı açarak zehirlemek istediği, hatta bu anları cep telefonuyla çektiği öğrenildi. Cani baba, ardından oğlunun ağlarken çektiği fotoyu eşine göndererek, ses kaydını da ekledi. Ses kaydında "Bu çocuk sabaha kalmaz" diyen baba, oğlunun ağlama ses kayıtlarını da telefonla anneye attığı öğrenildi.

Öte yandan, küçük çocuğun cenazesini almak için Adli Tıp Kurum'na gelen dayısı Adem Deniz, "İki ay önce evdeki doğalgazı açıyor. Bize de görüntü kaydı ve ses kaydı atıyor. Hemen Fatih'e emniyete gittik. Polisler koçbaşıyla kapıyı kırarak eve girdi. Daha sonra serbest kaldı. Çocuğu öldürmekle tehdit eriyor üstüne savcılıktan çocuk görmek için izin alıyor. "Babası öldürmekle tehdit ediyor"diyoruz polise. Polis bize, "Darp var mı? Yoksa bir şey yapamayız" diyor. Adalet bu mu? Bizim polis teşkilatımız, devletimiz bu kadar mı insanların arkasında duruyor? Ölüm tehditleri alıyoruz? dedik kimse bir şey yapmadı. Savcılık böyle şeyler oluyor hala babanın çocuğunu görmesi için izin veriyor" dedi. Dün yaşanan cinayeti de anlatan Dayı Deniz, "Eşini arıyor. Gel çocuğunu öldürdüm. Gel al. Hafta sonu çocuğunu görmek için alıyor. Tam teslim alacağımız zaman çocuğu ölüyor. 10 senedir eşini dövüyor. Eşi boşanma dilekçesi verdi. İki aydır ayrı yaşıyor. Eşinden uzaklaştırma kararı veriliyor. Açık açık olay 'geliyorum' dedi" diye konuştu.
Yorumlar (4)
ayhan 3 yıl önce
Al işte adalet sistemi. İnsarları tutuklama, serbest bırak. Çocuğu koruma olacağı bu olur. Bu çocuğun katili devlettir. Yazıklar olsun böyle düzene.
aytekin 3 yıl önce
yargı ve ceza sistemimizi derhal değiştirmemiz lazım. idam şart ey devletim. neden korkuyorsun..
atyekin 3 yıl önce
benimde 10 yaşında bir evladım var (bakmaya kıyamadığım) bir baba evladına nasıl kıyar yaaaa. kahroldum vAllaha. yazıklar olsunn. yazıklar olsunnnn
mehmet 3 yıl önce
Al sana sevalık araştıracak insan ben kime hısım oluyorum diye karşı tarafta muhatabı olacapın kişi olacak öyle ben istiyorum la olursa bu vakalar teğişkenlik göstererek tevam eder

Gelişmelerden Haberdar Olun

@