"Ben yarbayım senin ederin kaç para?"

Konya'da trafik polislerinin yaptığı yol kontrolünde yarbay olduğunu iddia eden şahıstan, polise skandal sözler geldi. Şahıs polise sesini oldukça yükselterek "Aramızda kaç gömlek var? Maaşın kaç para, ederin kaç para?" dedi.

Yaşam 07.04.2020, 23:36 08.04.2020, 10:10

Konya'da 31 Mart'ta yapılan yol kontrolünde, trafik polislerinin nereden geliyorsunuz şeklinde soru sorduğu bir kişi önce asker olduğunu belirtti, sonra da polise olamayacak sözler söyledi.

"Yarbayım ben yarbay'' 

Durdurulduğu için tartışmaya başlayan şahıs, polis memuruna hitaben "Komiserlere dahi askerlik yaptırdım." dedi.

Emniyet mensubunun "Ben de askerlik yaptım, hem de şerefli bir şekilde" cevabı üzerine "Ben yarbayım, ne demek benim yarbay olmam ilgilendirmiyor. Bugüne kadar askerlik yaparken iyiydi. Bu kadar mı kaldı geriye." dedi.

"Maaşın kaç para senin'' 

Polis memurunun bu sözlere tepki göstermesi üzerine de bir amir gibi "Bağırma, sesini çıkartma benim yanımda. Yarbayım ben yarbay." dedi.

Polis memuruyla tartışmaya devam eden şahıs, bu kez daha inanılmaz bir söz sarf etti ve "Aramızda kaç gömlek var? Maaşın kaç para, ederin kaç para?" dedi.

Yorumlar (3)
ibrahim 10 ay önce
burda bi kasit var emniyet ile askeri birbirine dusurmeye calisan kendini yarbay diye tanitan ama ne edugu belirsiz garabet yoksunu biri var. vereceksin cobu bak bakalim ederi ne kadar oldugu cikar ortaya
61 61 10 ay önce
Bu gibi zihniyetteki insanları askeriyeden temizleyeceksin, yarbay olmuşsun adam olamamışsın, o kutsal elbiseyi , o kafayla kiyemezsin dingil.
Senol 10 ay önce
Aristokrat oligarsi zamanlarindan kalma kariyer tanrisinin son tezahurleri...Iyi insan olabilme iyi kalabilme iyi gocebilme tek emel olmaliyken kapital moddo elbiseniz uzerinden yürüyor...2500 yil once erdem fazilet diyen Sokrates bugunlerde ne derdi merakim bu...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@