Ata, akıllara durgunluk veren işkence

Sosyal medyada ağzı bağlanarak sokağa salınan bir atın görüntüleri yürekleri burktu.

Ata, akıllara durgunluk veren işkence
banner432

Çenesini saran ip nedeniyle ağzını açamayan hayvan, tesadüfen bölgeden geçen vatandaşlar tarafından özgürlüğüne kavuşturuldu.

Sosyal medyada yer alan nerede çekildiği bilinmeyen görüntüler, yürekleri burktu. Görüntülerde, çenesi iple bağlanmış hayvanın çektiği acı yer aldı. Uzun süredir çenesini hareket ettiremediği tahmin edilen hayvan, işkenceden tesadüfen bölgede gezen vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Vatandaşlar tarafından sakinleştirilen atın çenesini saran ip ise makas yardımıyla kesildi. Aç ve susuz olduğu tahmin edilen hayvan, ipten kurtulduktan sonra yakınındaki su birikintilerine yönelerek, susuzluğunu giderdi.

Hayvanı bu hale getirenlere sosyal medya kullanıcıları tepki gösterirken hayvanı kurtaran ve vatandaşlara ise tebrik ve teşekkür yağdırdı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 14:27

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
aaaa
aaaa - 5 ay Önce

Rabbim hayvanlara işkence yapanların cezasını versin.Onları toprak bile kabul etmesin.Hayvanlara yapılan işkence bir çocuğa yapılan işkence ile aynı.Çünkü o canlılar aciz.savunmasız,insan denen ona işkence yapan mahlukat karşısında güçsüz

Yasar
Yasar - 5 ay Önce

Bunlar inşAllah aynı işkenceye maruz kalirlar

banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462