vardallar

Aşıya inanmayan gazeteci koronavirüsten öldü

Denizli'de Son Nokta adlı internet gazetesinin sahibi olan ve aşı karşıtı yayınlarıyla dikkati çeken Erol Kes, Kovid-19'a yakalanarak vefat etti.

Yaşam 20.09.2021, 11:11 20.09.2021, 11:12
Aşıya inanmayan gazeteci koronavirüsten öldü

Sosyal medyada Kovid-19 aşısı karşıtı paylaşımlarda bulunan Erol Kes, "Ne Kovid-19'a inanıyorum ne test sonuçlarına" ifadelerini kullanmıştı.

Sıkça sosyal medya gruplarında koronavirüsün uydurma olduğu ve aşının gizemli bir oyun olduğunu öne süren Kes'in hayatını kaybetmesi kendi haber sitesinde şu ifadelerle duyuruldu:

Denizli'de uzun yıllardır gazetecilik yapan Erol Kes, bir süre önce koronavirüse yakalandı. 10 Eylül'de durumu ağırlaşan Kes, yoğun bakıma alındı. Bugün ise gazeteci Kes'ten acı haber geldi.

Aşıya inanmayan gazeteci koronavirüsten öldü


Yorumlar (3)
Hasan 1 ay önce
Kimbilir kaç saf insanı da etkiledi ve ölümüne neden oldu. Aşı olmayacaksan olma ama başkalarını aşı olmamaya davet edersen sen kötü bir insansın
antikus 1 ay önce
kardes hic dikkatinizi cekiyormu?? su lanet salgin ciktigindan bu yana nerdeyse normal ölüm yok denecek kadar az?? neden ölenler hep koronadan ölüyor?? yada neden her ölene korona teshisi konuyor?? asi karsitligi cogaldikca asi daha güvenli oluyor bana garip geliyor
Vatansever 1 ay önce
Artık şimdi inanmıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@