banner560

4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı

Trabzonspor'un eski futbolcularından Mehmet Zengin'in yeğeninin de aralarında bulundu 4 gencin ölümüne "fakir kokainin" sebep olduğu ortaya çıktı

Yaşam 05.04.2021, 11:28
4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde, geçen 31 Ocak'ta bir bağ evinde buluşan Muharrem Zengin (22), kuaför Neşet Dalgın (24), elektronik eşya tamircisi Serkan Zangal (23) ve kuzeni Ümit Zangal, uyuşturucu alarak eğlendi.

Ümit Zangal aşırı dozda uyuşturucudan hayatını kaybedince, diğer 3 genç de uyuşturucu etkisindeyken toplu intihar kararı aldı. İntihar öncesi veda videosu çekerek ailelerine gönderin gençler, Ümit Zangal'ın cesedini otomobile koyup 500 metre ilerideki Akçeşme Mevkii'ne giderek, av tüfeğiyle intihar etti.

4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı

KANLARINDA BULUNDU

4 genç ile ilgili yeni detaylara ulaşıldı. Gençlerin alınan kan örnekleri, İzmir Adli Tıp Kurumu'nda incelendi. 4 gencin kanında kısa sürede bağımlılık yapan ve halk arasında '"delirten uyuşturucu" ya da "fakir kokaini" olarak bilenen "Kristal met" denilen uyuşturucu madde bulundu.





En tehlikeli uyuşturucu maddelerden biri olan "Kristal met" diğer adıyla metamfetamin kullanan kişilerde pozitif düşüncelerin yerini negatif düşüncelere bıraktığı ve bu durumun da intiharlara yol açtığı öğrenildi. Gençlerle ilgili adli tıpta hazırlanan rapor, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.

ŞİZOFREN SEMTPOMLARI

4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı

Uzmanlar, bu maddeyi kullananlarda şizofren semptomlarının ortaya çıktığını, kullanılmadığı zamanlarda ve yokluğunda ise arkadaşları ve ailelerini düşman olarak görmelerine neden olduğunu belirtti.

"Kristal met"in Amerika tarafından savaşa giden askerlerin açlık, susuzluk yaşamamaları ve insanı duygularını kaybetmeleri için üretildiği öğrenildi.

Sabah



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Hasan 6 ay önce
Bu uyusturucuyu alman nazi lerde kulanmisti
Cocuklari bayanlari acimasizca katletmislerdi
Alman naziler kadar barbar katiler dünyaya gelmemistir tecavüz hersey yaptilar zavali insanlar üzerinde deneyler yaptilar bu uyusturculara bizim türk cocuklari nasil kaniyor aklim almiyor sigara neyinize yetmiyor cocuklarinizla durmadan konusun rahatsiz olsalarda konusun belki bu engel olur narkotik icin Allah yardimcimiz olsun birlik olmaliyiz bu konularda trabzonda nerde duyulsa oralar didik didik aranmali

Gelişmelerden Haberdar Olun

@