alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

"Trabzonspor güce karşı verilen mücadelenin sembolüdür"

Trabzonspor'dan yeni bir 2011 paylaşımı daha geldi.

Trabzonspor 03.07.2021, 16:49
"Trabzonspor güce karşı verilen mücadelenin sembolüdür"

3 Temmuz 2011 şike sürecinin 10. yıldönümünde Trabzonspor düna akşam detaylı bir video hazırlayarak paylaşmıştı. Büyük yankı uyandıran video sonrası, Fenerbahçe'nin hamlesi ise Ali Koç imzasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan destek istemek ve bu desteği almak olmuştu.

Bu gelişmelerin ardından Trabzonspor sosyal medyadan bir paylaşım daha yaptı.

Ypılan paylaşımda "Trabzonspor sadece bir spor kulübü değildir. Kurulduğundan bugüne adaletsizliğe ve güce karşı verilen mücadelenin sembolü haline gelmiştir. Bu her zaman böyle devam edecektir. Haksızlıkların karşısında daima kenetlenerek dik duruş sergileyen camiamıza teşekkür ederiz #SeneHep2011" ifadelerine yer verildi.

erdoğan

sener


Yorumlar (15)
İsiyin 6 ay önce
Seçim zamanı göstereceksin o mücadeleyi. Futbola siyaset karışmasın bilmem ne? Zaten siyaset futbola karıştığı için 2010-2011, 2019-2020 Trabzonspor’un şampiyonluğu para ile hakemler biçildi yok edildi gitti. Trabzon şehri Trabzonspor ise takımına seçim zamanı sahip çıkardı. ama yok!
Ersan 6 ay önce
Bu iktidara alternatif olduğunu söyleyenler de şikecileri destekliyor.Unutmayın, aldanmayın. Mecliste yeniden yargılanıp aklanması kararına oy verdi her parti!….
Mazlum 6 ay önce
Yıllardır güce karşı savaşıyoruz bu sefer cumhurbaşkanının arkasına sığınan fenerbahçe var olsun Allah görüyor biliyor ...
Erdem 6 ay önce
Size de " one minute" demesinler sonra. Sadri Başkanın dediği beyefendi sözde öyle demiyor mu ? Haksızlığa karşıyız, dünya beşten büyük falan gelsin oylar ama fenevin oyu Trabzon un oyundan büyük, sorun adalet değil seçim kazanmak. Yaşasın Filistin gelsin oylar, yoksa Filistinde kim ölmüş kimin umurunda. Kahrolsun amerika, gelsin oylar, fakat en amerika ülke yalası kim acaba. Trabzon şehri bu haksızlığa hiç bir zaman duruş göstermedi siyasi karşılık bulmadı. Aksine spora karışan siyasete dur demek gerekirdi.
Murat mert 6 ay önce
Gün olur devran döner keser döner sap döner. Trabzonspor yönetimini dik duruşu için tebrik ediyoruz.
Mantıklı 6 ay önce
Trabzonspor Yönetimi, dikkat edin !! Bu açıklamalarınızdan sonra Dünya (!) Lideri Takımı küme düşürür ! “Yüzme bilmeyen derin sulara girmesin” derim !! Malum, Sarayın her yerde gözü, kulağı, kolu var ! Mazallah, alta çeker !!
Hasan 6 ay önce
Bravo yönetim! İlk defa cesur bir paylaşım yaptınız şike konusunda. Daha da cesur olun. Gidici zaten bunlar. Ekonomiyi batırdılar, herşeyi batırdılar
Edgar 6 ay önce
FB ağlıyor
61 6 ay önce
TRABZONSPOR>AKP
Araklıspor 6 ay önce
Güce karşı savaş filan hikaye anlatmayın. Hepiniz güce karşı boyun eğdiniz. Şike olayı patladığında Sadri Şener de korktu ondan sonra Haciosmanoglu da korktu ama yine en cüretlisi oydu iktidara o kadar yakın olduğu halde. Usta ve Ağaoğlu zaten direkt hükumetin adamları. Koca Trabzonspor camiası bir araya gelip sanatçısiyla politikacisiyla sporcusuyla taraftarıyla bir duruş sergileyip hükumete tavrını ortaya koysaydı (demokratik bir duruştan bahsediyorum, protesto yürüyüşleri olabilir, ligden çekilme, maçlara çıkmama, basın yoluyla hak arama, iktidara oy vermeme gibi) bu iş on sene sürmezdi. Kısaca hepimizde suç var taraftarından yöneticisine kadar hiç birimiz görevimizi yapmadık hakkımızı şike yaptığı halde pişkin pişkin üste çıkmayı başaranlar kadar mücadele vermedik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@