Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu Haber61'i doğruladı: Usta'nın forma anlaşması ortaya çıktı

Haber61'in günler önce yazdığı konuyu Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu doğruladı.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu Haber61'i doğruladı: Usta'nın forma anlaşması ortaya çıktı
banner432

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun görevi devraldığı Muharrem Usta yönetiminin icraatlarına yönelik sözleri ve paylaştığı belgeler spor gündemini sarstı. Haber61'in geçtiğimiz günlerde gündeme taşıdığı Muharrem Usta'nın yönetimi kurulu başkan yardımcılığı yaptığı şirketle olan gizli anlaşmasını Başkan Ağaoğlu doğruladı. Muharrrem Usta'nın tek başına karar alarak kendi imzasını taşıyan evrakı paylaşan Başkan ağaoğlu anlaşmanın detaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 29 Mayıs günü basın açıklaması yaparak Muharrem Usta döneminde kulübün büyük zarara uğratıldığını söylemişti. Başkan Ağaoğlu toplantıda ayrıca, Usta'nın bir şirketle 5 yıllığına forma sponsorluğu için anlaştığını duyurmuştu. Ağaoğlu konuya ilişkin detayları bugün paylaştı. 

"MUHARREM BEY’İN KENDİ ŞİRKETİYLE FORMA GÖĞÜS SPONSORLUĞU ANLAŞMASI VAR" 

Muharrem Usta'nın giderayak Trabzonspor’un 2019-2020 sezonundan başlayacak şekilde gelecek 5 sezonu kapsayan forma sponsorluk anlaşması yaptığını belirten Ağaoğlu, "Borcu 150 milyon Euro’da bırakacağım’ sözünün arkasını doldurmaya yönelik hamlelerden biri de Muharrem Bey’in kendi şirketiyle yaptığı forma göğüs sponsorluğu anlaşması. Bir tarafta Trabzonspor Kulübü başkanı olarak kendisi diğer tarafta sahibi olduğu şirket. Ne diyor o anlaşmada? Para vermeyecekmiş, bunun yerine kulüpteki 4 liradan dolara çevirdiği alacaklarından düşülecekmiş.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu Haber61'i doğruladı: Usta'nın forma anlaşması ortaya çıktı

"YÖNETİM KURULU KARARI ALINMAMIŞ"

Şimdi sizin bizim önümüzü kapatmaya, kulübün kaynak yapma imkanlarını ortadan kaldırmaya ne hakkınız var? Kulübün forma göğüs sponsorluğu gibi önemli bir gelir kalemini nasıl 5 yıl kendinize bağlayabilirsiniz. Diyecek ki ‘bu teklifi kabul etselerdi şu kadar gelir yapacaktım ve borç bilmem ne kadar azalacaktı.’ Amaç kulübe katkı sağlamak ise beklesin bahsettiğiniz alacağınız içeride. Nedir bu aceleniz? Ayrıca bu sözleşmeye dair yönetim kurulu kararı niye aldırmadınız? Her şeyi geçtim verdiği sözlere göre içeride alacağı yok, aksine kulübe borcu var.”

BAŞKAN AĞAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI VE BELGELER İÇİN RESME TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 18:38

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 1 yıl Önce

TRABZONSPOR DÜSMANLARI USTA VE IHO. BU TARAFTARLARIN ELI AHIRETTE IKI YAKANIZDA OLACAK HAINLER.

sıradan vatandaş
sıradan vatandaş @zafer - 1 yıl Önce

Atı alan karşıya geçti.Ne ahıda ne duası

Mustafa ŞAHİN
Mustafa ŞAHİN - 1 yıl Önce

Muharrem ustanın yaptığı tek kelime ile hainlik...Bu hareketi ancak hainler yapar...

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

borç yapanların tamamı yargılanmalı kuruş una kadar zarar tazmin ettirilmeli

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Iho ve yönetimide incelensin baskan trabzonspor askina arkandayiz Allah askina

naci
naci - 1 yıl Önce

usta ve ekibi trabzonspor markasını kullanarak ne kadar siyasete bulaşmıştır?
bu siyasetten nasıl menfaat elde etmiştir.
ts olmasa bu kadar hastane, üniversite şirket olabilir miydi?
ts mi muharrem usta yı kullanmıtır usta mı ts'yi.
ben söyleyim usta ts'yi akpye pazarlamış, ts'den trilyonlar kazanmıştır.
gidip utanıp insan içine çıkmaması gerekirken,
zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmaktadır.
hadi ordan

Reis
Reis - 1 yıl Önce

Bırakın şu işleri kulübe para vermişlerde bilmem ne mademki para vermişler her yönetici başkan verdiğini iddea ediyor niye kulübün borcı latlanarak artıyor

Oflu
Oflu - 1 yıl Önce

Sosaya kuckaya salak salak transferlere para verdiyse ne ye yarar yasar rumuzlu yorum yapan arkadasa aptalca acemice yonetimin kusuru olmaz olamaz bu isten anlamiyorsan kendi reklamini yapmak icin adini duyurmak icin reklam yapamak icin baskanlik olmaz arkadas baskanlik kulup yonetimi bir idaredir herkes kulup baskanligi yapamaz ornegin ilhan cavcav adam yillardir baskanlik yapti bes kurus borcu yoktu takiminin ne oldu oglu geldi oldugu sene takimi dusurdu.oyuzden muharem usta 30milyonluk zarari odemeli yapti saten yapacagi kadar reklamini trabzonspor baskani olmadan ustayi kim tanirdi.

yasar
yasar - 1 yıl Önce

Neden bu anlaşma yapılmış , Usta cevap verecektir. Ayrıca Usta nasıl bir kulüp devir aldı? Usta ve ekibi ve şirketleri bu kulübe ne kadar para verdi? ( Ağaoğlu ve yönetimi ne kadar verdi?)

Yasat
Yasat @yasar - 1 yıl Önce

Sürmeneli kardeş şöyle; -Usta ile bir bağım yok - Usta ya yapılan / kullanılan dil çok yanlış, hata tabiyki yaptı, ancak hain - hırsız gibi söylemler çok yanlış. Her yönetim birönceki yönetimi böyle taraftarın önüne atarsa birlik olmaz , camia zayıflar. Ekonomik sorular Sadri Bey - Hacıosmanoğlu döneminden başlamakta . Son cümle Ağaoğlu çözüm üretmeli , geldiğinden beri ne icraatlar yaptı..?

sürmeneli61
sürmeneli61 @yasar - 1 yıl Önce

yaşar kardeş anlaşılıyorki usta ile aranda bağ var.2-3 aydır yorumlarında ustaya hiç toz kondurmuyorsun.hırsızın hiç mi kabahati yok diye sorarlar adama


SIRADAKİ HABER

banner204

banner393