Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu'ndan Şenol Güneş'e saldırıya tepki

Trabzonlu teknik adam Şenol Güneş'e Fenerbahçe taraftarlarınca yapılan saldırıyı kınayan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, menfur saldırıyı Haber61'e değerlendirdi.

Trabzonspor 20.04.2018, 11:38 20.04.2018, 12:02
Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu'ndan Şenol Güneş'e saldırıya tepki

Haber61 / Özel Haber / Tuncay Lakot 

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, yakın dostu Şenol Güneş'e dün gece kupa maçında yapılan saldırıyı kınayarak, saldırıyı savunma ve aklamaya yönelik açıklamaları eleştirdi. 


"TRABZONSPOR'UN BİR DEĞERİ MAĞDUR OLDU"

Haber61'e özel açıklamalarda bulunan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Şenol Güneş ile görüştüğünü, hastaneden taburcu olduğunu ve evde dinlenmeye çekildiğini belirtti. Yaşananlara kayıtsız kalınmaması gerektiğini belirten Asbaşkan Hacısalihoğlu, "Bir futbol müsabakasında bu tip hadiselerin olması Türkiye'nin bunlara şahit olması son derece üzücü. Trabzonspor'un bir değerinin bu hadisede mağdur olması ayrı üzüntü kaynağımız. Hem seyircilerin, hem bu işleri organize eden kulüp ve güvenliklerin bu konuya dikkat etmesi, azami özeni göstermesi, sorumlu olduklarını bilmesi gerekir" dedi. 

"GİZLİ PLANLAR VARMIŞ GİBİ GÖSTERMEK..."

Asbaşkan Hacısalihoğlu, bazı spor yorumcularının ve Fenerbahçe camiasının saldırıyı normalleştiren ve suçu aklamaya yönelik açıklamalarını "Olaylara samimi ve yalın bakmak lazım. Bir olayı başka bir olaya katarak planlar yapmamak lazım. Gizli bir hadiseler varmış gibi düşündürmek doğru değil. Burada seyircilerin attığı birşey var. Bunların doğru olmadığını anlatmak lazım. Yoksa bunlara mazeret üretirsek, bir sebep bulup haklılık payı çıkartırsak bu tip hadiseleri desteklemiş olur ve büyütürüz." sözleriyle eleştirdi. 

 
Yorumlar (15)
Türkday 3 yıl önce
Gecmişolsun msj kafi bence fazla konuşmayim ilk derdimiz trabzonspor ikincisi yok.
ahmet 3 yıl önce
doğru söylemiş..
Necati 3 yıl önce
Evet bize terörist deyip orda kumpas var demeyin.Haklisin başkan yine FB kurtarma operasyonu başladı...
husnu albayrak 3 yıl önce
Eyy Şikebahçe...
Biri diyor fetö, diğeri bu kumpas, diğeri Şenol hoca, başkası Tolga.
Yaa biraz da ADAM olunda ŞİKEBAHÇE nin yaptığını anlayın artık
Şike desen bunda, taraftar öldürmek bunlarda, her türlü pislik 3kağıt bunlarda
yokmu bir babayiğit? Ben diyorum ki sağda solda bişey aramayın
Görünen köy klavuz istemez
Şu ligten çıkartın şikebahçeyi
bakın Türk futbolu nasıl gelişiyor
Yıldırım34 3 yıl önce
Alaattin Hatayoğlu ne demişti bizim 2010-2011 kupamız sarayda yani tayyip erdoğanda şimdi anladınızmı ne kadar haklı ve doğru söylediğini... Olaylı iki şikeci takımın maçı için yorum yapan avukatlıklarını yapan cb’ı aynen şunu söylüyor bu bir kumpastır, bu nasıl bir adalet nasıl bir ahlak...TrabzonSpora kumpas kuran tayyip erdoğan şikeci feneri korumuş onun için kanun çıkartmıştır. Bu olaylar Trabzon’da olsaydı yer yerinden oynar TrabzonSporun sahası 10 maç kapanırdı! Faşist istanbul Spor medyası halen daha maçın tekrar oynanmasını tartışıyor bu alçaklık bunların karakterlerini ortaya koyuyor...Ey Trabzon Halkı akp ve tayyip erdoğana %70 oy vermeye devam edin...
DuRsUnTeMeL 3 yıl önce
Polis arabalarını ters çeviren bu şikeci fb takım taraftarı değilmiydi? 3 Temmuz sürecinde şikebahçeye en büyük desteği veren diğer şikeci takımbjk taraftarı ve yönetimi değilmiydi şimdi de yesinler birbirlerini... Şikeci takıma giden Tolga ve Şenol Güneşi Allah’a havale etmiştim!
adnan 3 yıl önce
hemsize ne bucamia cok hirpalandi heryere burun sokmayin mil yonlar etkileniyor ve sonuc bu turkday ozetlemis neguzel
Temel 3 yıl önce
Fener topu taca atiyor. Sanki hic sorumlu degiller. Sikeyi sahaya yansitmadilar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@