alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ertuğrul Doğan'dan dikkat çeken 3 Temmuz mesajı

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan: "Futbol iklime göre değil de adalete göre yönetildiğinde ‘futbol’ olacaktır!"

Trabzonspor 03.07.2021, 17:33 03.07.2021, 17:44
Ertuğrul Doğan'dan dikkat çeken 3 Temmuz mesajı

Trabzonspor 3 Temmuz 2011 şike sürecinin yıldönümünde de mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. Kulüp olarak yapılan video paylaşımının ardından Fenerbahçe cephesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mektup desteğini alması gündemin birinci sırasına oturmuştu.

Bu gelişmelerin üzerine ilk olarak Trabzonspor'dan yapılan açıklamada "Trabzonspor sadece bir spor kulübü değildir. Kurulduğundan bugüne adaletsizliğe ve güce karşı verilen mücadelenin sembolü haline gelmiştir. Bu her zaman böyle devam edecektir. Haksızlıkların karşısında daima kenetlenerek dik duruş sergileyen camiamıza teşekkür ederiz" ifadeleri kullanılmıştı.

Trabzonspor'un ardından bu kez kulübün başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan'dan dikkat çeken bir mesaj geldi. Doğan da mesajında  Trabzonspor 3 Temmuz’da mağdur edildi. Şampiyonluğu çalındı, şampiyonluğunu çalanlar ödüllendirildi. Sözde ‘Kumpas’ iddiasını ortaya atanların kumpasın Trabzonspor’a kurulduğunu kendileri de biliyor. Futbol iklime göre değil de adalete göre yönetildiğinde ‘futbol’ olacaktır!" dedi.

Doğan'ın paylaşımına beğeni yağdı.

Haber61 Spor Servisi

ts

erdoğan

sener


Yorumlar (16)
Osman 5 ay önce
Neden korkuyorsunuz,cikin mertce sikeyi kim yaptigini degil,kimin bunun üstünü örttügünü aciklayin,öyle üstü kapali hicbir aciklamayi ben Trabzonspor delisi olarak kabul etmiyorum,kim bu hirsizi aciklarsa,bana göre O adam gibi adamdir,kimde o koltukta oturup sadece sike yapana taraftarin gazini almaya calisirsa da korkagin önde gidenidir.NOKTA.
61 5 ay önce
TRABZONSPOR>AKP
Serko61 5 ay önce
Bunların InşAllah ne bu dünyada ne öteki dünyada iki yakası bir araya gelmez ,içlerindeki zehir yuzlerine yansımış, biz bunu ilk günden beri biliyoruz ama gel görki derdimizi anlatamıyoruz malesef..
nuri 5 ay önce
TSa bir insandan çok daha fazla yardımınız dokundu ama sandıkta sadece 1 oy hakkınız var. Lütfen oyunuzu TS düşmanlarına vermeyin ve lütfen bunu beyan edin. Beyan edemezseniz, biat ederseniz bizim hakkımızı hep yerler, boşuna transfer yapıp da fenerin şampiyonluğunu daha keyifli hale getirmeyin
Niyazi 5 ay önce
Adalet devletin temelidir ..... şike yok diyen kimse bu büyük devletin temeline dinamit koyuyor kim olursa olsun
trabzon 5 ay önce
yorumları okudum da epey güldüm. şike sürecinde mecliste akp ile birlikte chp de şike yasası için evet oyu kullandı. fener şikeden böyle çıkarıldı. şimdi burda tayyibe çakmak için yazanlar hadi kılıçdaroğlu için de konuşun. kime oy verelim chpye mi? chp iktidar olsa trabzonsporun hakkı verilecek mi? çok komiksiniz. imamoğlu İBB başkanı olmadan önce şike falan konuşuyordu. ne oldu belediye başkanı olduktan sonra yorum yapmam demeye başladı. geçin o havaları.
OFLU61 5 ay önce
Hadi ordan sahtekar,ülkeyi KIM yönetiyor.Akp gibi hepiniz yonetmeyenlere iftira atin.ACIZLIK BUDUR,herşeyi yo et ama sorumlu CHP,hadi arsızalar.
61 5 ay önce
Zaten sizin bu zihniyetinizden dolayi,adamlar kucagimizdaki kupayi caldilar,neymis CHP ye mi verelimmis,Türkiyede sanki 2 partiden mevcut,baska partimi yok,sorsan tarbzonspor taraftarisin,senin gibiler olmaz olsun,TRABZONSPOR>TAYYIP
Mantıklı 5 ay önce
“ Futbol Adamına göre değil, Adalete göre yönetilirse yine Futbol olacak “ Sevgili Ertuğrul Kardeşim ..
Mert 5 ay önce
Kendi döneminde yapılan hırsızlıklar, şikeler, yolsuzluklar için muhalefeti suçlayan dünya üzerinde başka bir ülke yoktur herhalde. Bırakın muhalefeti suçlamayı, bu ülkede, vatanımız için hayatını savaşlar da geçirmiş iki büyük değerimiz için iki ayyaş bile dendi. Şu an bu işten kim sorumlu ise, sorun onun sorunudur, yok o olsa, bu olsa, nasıl bir ruh hali bu.
Agasarli 5 ay önce
En güzel yorum tebrikler
Emin topal 5 ay önce
Doğan bey reis boyle bir aciklama yapamaz 3 temmuz trabzonspor dur bunu cikin aciklayin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@