7m


7m

hyundai

Berat Özdemir'e sürpriz talip!

Trabzonspor'da form düşüklüğü yaşayan Berat Özdemir için Fransa'dan transfer iddiası geldi

Trabzonspor 25.03.2022, 10:57
Berat Özdemir'e sürpriz talip!

Süper Lig'in lideri Trabzonspor'da son dönemlerde forma şansı bulmakta zorlanan Berat Özdemir için Fransa'nın Lille takımının takipte olduğu öne sürüldü.

Fransız basınınındaki haberlere göre Lille, Süper Lig'den Altay Bayındır, Victor Nelsson ve Berat Özdemir'i kadrosuna katmak istiyor..

Transferde gözünü Süper Lig'e çeviren son Fransa şampiyonu Lille, Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yıldız oyuncularının durumunu yakından takip ediyor. Lille'de stoper Sven Botman'ın Milan'ın radarında olması sonrası Fransız ekibi stoper takviyesi için çalışmalarına başladı. .Lille, Galatasaray'dan Victor Nelsson'u kadrosuna katmak istiyor.

 Fransa basınına yansıyan haberde; Lille, Nelsson'un durumunu yakından takip ediyor ve sarı-kırmızılı takımın maçlarına gözlemci yolluyor. Lille'nin Nelsson'un yanı sıra Süper Lig'den Altay Bayındır ve Berat Özdemir'i de izlediği kaydedildi.

Aspor


Yorumlar (6)
Osman 3 ay önce
hemen satın hemen.Yoksa Trabzonspora çok büyük zararı olacak elde kalacak
Vfore 3 ay önce
berat potansiyeli var görünüyor. yanılıyoruz ya da bilinçli olarak sahada tembellik yapıyor.
İNŞALLAH 3 ay önce
İnşAllah doğrudur. Takımın geri vitesi.
Sedat KÖLEMEN 3 ay önce
Kardeşim bırak fransayı onu Türkiyedede kimse almaz.Bu şişirme haberlerden vaz geçin.Bu yıl Trabzondan yolcudur.Hiç bir katkısı yok takıma.Çok iyi bir manken olur ondan.
aw 3 ay önce
elinizi hızlı tutun,ondan bir cacık olmaz
İsmail 3 ay önce
Avrupa 25-30 milyon avro eder.Bedava satmayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@