7m


7m

hyundai

Trabzon elektriksiz kaldı! Elektrikler ne zaman gelecek?

Trabzon'da bir çok ilçede elektrik kesintisi yaşanmaya devam ediyor.

Trabzon 09.02.2020, 08:43
Trabzon elektriksiz kaldı! Elektrikler ne zaman gelecek?

Haber61 Haber Servisi

Trabzon'da etkili olan kar yağışı sonrası saat dün saat 18.00 sularında kesilen elektrikler, bir çok bölgede bugün (pazar) sabah saatlerine kadar verilemedi.

Sorumlu firmanın verdiği bilgilere göre; Ortahisar başta olmak üzere, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Hayrat, Of, Şalpazarı, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerinde bir çok mahallede elektrik kesintisi yaşanıyor. Arıza onarım ekiplerinin çalışmaları sürdürdüğü belirtilirken elektriklerin 11.00'de verilmesi planlandığı kaydedildi.


Yorumlar (25)
Eyüp çiçek 2 yıl önce
Karşıyaka mahallesi sabaaha kadar dondu.. çocuklar dün kar iynadi eve geldi güm elektrik yok. 23.00 gibi geldi bidaha gitti. Geldi git ti. Busaat oldu hala yok. Sebep olan görevini yapmayan, telefonu açıp bilgi vermeyen Allah' tan bulsun..
yakun 2 yıl önce
"Kar Yağdı Trabzon Elektriksiz Kaldı." kalacak tabi, sayın Bakan vatandaşın menfaati için elektrik faturalarında sadeleştirmeye gidildiğini açıklamıştı yani milletten alınan haraç niteliğindeki kalemlerdeki paralar gizlemiş oldu. Bunların yanında Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemi geldiğinde Türkiye' nin uçurulacağı müjdelerini en yetkili ağızlardan dinledik. Ama gördük ki Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemi padişahlık olarak uygulandı, faydasını da gördük. Bırakın uçurulmayı ülke uzaya çıkarıldı. Uzaydaki Trabzon ve Trabzonlular elektriği ne yapacak? Yıldızlardan ışık alıp ısınsınlar. Böylece fahiş elektrik faturası ödemez. İtibardan da tasarrufta bulunmazlar.
Seniha 2 yıl önce
Yokluk ve sefaletten uçuyoruz Allaha havale ediyorum.
Murat 2 yıl önce
Bu kar kış soğukta sizin yaptığınızı düşman yapmaz. Faturaların altında ödediğimiz o kadar ıvır zıvır kalemler haram zıkkım olsun size.
Cemal 2 yıl önce
Faturayı 1 gün geç öde kapına dayanıyorlar bunlara kim dur diyecek kim benim bu havada elektriğim olmuycaksa normal havadada olmasın yazık
61 2 yıl önce
15 saattir elektrik yok ev buz gibi oldu bebekler dondu ne zamn gelecek bakalım
Sinan Güler 2 yıl önce
Bu elektrik firmasına bakalım bi yaptırım uygulanacak mi bu nasıl bi iş 15 16 saat bi yere nasıl elektrik verilmez hangi çagda hangi memlekette yaşıyoruz yaziklar olsun ne diyeyim
Dondum 2 yıl önce
Sorumsuz sorumlular sizi Allah'a havale ediyorum. Millet uzaya seyahat düzenleyecek bir gün kar yağdı sözde büyükşehir Trabzon'da 17 saattir elektrik yok dondu millet yazıklar olsun faturalardan aldığınız hizmet ücretleri haram olsun.sorumlulardan hesap sormayani da Allah'a havale ediyorum.
Fersad 2 yıl önce
Sanki dağda yaşıyoruz el insaf Allah'a havale ediyorum sizi ıvır zıvır olarak faturadan kestukleriniz haram zıkkım olsun cukurcayirda 15 saattir elektrik yok kar yağacak dendiği zaman aksa niye ekip ve ekipmanları 24 saat hizmet edecek şekilde planlama yapmadi çocuklar döndü soğuktan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@