Yılmaz Vural: Türk futbolunun hep birlikte içine ettik

Yılmaz Vural, Gaziantepspor galibiyeti sonrası konuştu.

Spor 21.04.2018, 19:17
Yılmaz Vural: Türk futbolunun hep birlikte içine ettik
Spor Toto 1'inci Lig'in 32’nci haftasında Gaziantepspor'u 4-1 yenen Eskişehirspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural, "Türk futbolunun hep birlikte içine ettik" dedi. 


Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, maç sonrası şunları söyledi: “Bu ülke futbolunu yöneten birileri var. Bundan sorumlular kimlerse bu duruma müdahale etmeleri gerekir. Biz burada bu pratiği yaşayanlar olarak içimiz burkuldu. Maça çıkarken rakip çocuklar suyumuz yok su verir misiniz diyor. Bu şartlarda futbol oynanmaz. Türkiye Futbol Ligi'nin 8 buçuk milyar borcu var. Dört büyük takımımızın 6 buçuk milyar borcu var. Şampiyon olsanız ne olur?  Türk futbolunun hep birlikte içine ettik.  Bu nasıl büyük kulüp olmak bu? Nasıl yönetmek? Sayın Cumhurbaşkanımızdan rica ediyorum Allah aşkına bu duruma müdahale edin, Türk futboluna elinizi koyun. Futbola siyaset gelmesin diye hep uğraşıyoruz. Siyasetsiz de bu işi yapamıyoruz. Nolur gelin yumruğunuzu vurun düzelsin Türk futbolu. Türkiye'nin bin tane sorunu var bir de futbol sorunu yaşamayalım"

 
Yorumlar (1)
Hasan keleş 3 yıl önce
Sayın Cumhurbaşkanının en çok sevdiği Yıldırım demirören futbolun başında nasıl yumruk vursunki.daha yeni Hürriyet gazetesini aldı ona

Gelişmelerden Haberdar Olun

@